نکاتی در مورد انتخاب قالب سایت

نکاتی در مورد انتخاب قالب سایت

قالب سایت یکی از عواملی است که برند سایت را  معرفی میکند

  • سازگاری با افزونه های مختلف :

قدرت واقعی وردپرس را افزونه های نصب شده روی آن مشخص می کنند. حتما باید از قالبی استفاده کنین که با افزونه های مختلف به ویژه قدرتمند سازگاری داشته باشدا

  • سازگاری با افزونه wpm l (قابلیت چند زبانه شدن و ترجمه)

اگر سایتی چند زبانه می خواهید حتما باید توجه کنید که قالب انتخابی شما قابلیت ترجمه و چند زبانه شدن و همچنین سازگاری با ماژول wpm l را داشته باشد.

  • صفحه ساز گرافیکی  :

صفحه ساز گرافیکی بخش جدیدی است که با آن می توانید صفحات سایت را به خوبی بسازد و هر طرحی که دوست دارید را بدون کد نویسی برای خود ایجاد کنید. سعی کنید قالبی انتخاب کنید که از صفحه ساز اختصاصی استفاده کند .

  • پشتیبانی 

قالب های حرفه ای که خریداری می کنید باید پشتیبانی داشته باشد تا در صورت وجود مشکل ، مشکل شما را حل کنند.

  • سئو شده برای گوگل :

قالب انتخابی شما باید کد نویسی خوب و مناسبی داشته باشد تا ورودی گوگل و سئوی سایت شما را افزایش دهد.

  • ساده و حجم کم بودن :

قالب های وردپرس رنگ های زیاد، طرح بندی های پیچیده، انیمیشن های نمایشی را دارد. ممکن است احتیاج داشته باشید اما در بیشتر موارد به همه ی آنها نیازی ندارید

هدف طرح کردن وب این است که به کاربران کمک کند اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و به طور همزمان به صاحبان سایت در رسیدن به هدفشان کمک کند.

 

  • واکنش گرا بودن اجباری است :

قالب های واکنش گرا طرح بندی های خود را برطبق اندازه های صفحه و ابزار های مختلف تنظیم میکنند. یک مقدار عمده از ترافیک های وب توسط موبایل و دیگر دستگاه ها تولید می شود.  برحسب موضوع های وب سایت شما، این مقدار حتی میتواند بالا تر از ۵۰ درصد از ترافیک های شما باشد.

google سایت هایی را که واکنش گرا هستند در نتایج جستوجوی موبایلی در سطر نتایج نشان می دهد. علی رغم آمارگیری و موضوعات سایت شما، تمام سایت ها باید واکنش گرا باشند.

بیشتر قالب های وردپرس از قبل واکنش گرا هستند. اما هنوز فروشندگانی وجود دارند که طرح بندی هایی با عرض مشخص که اصلا برای موبایل مناسب نیست می فروشند.

تست واکنش گرا بودن قالب وردپرس :

آسانترین راه برای اینکه امتحان کنیم یک سایت واکنشگرا است یا نه این است که اندازه صفحه جستوجوگر تغییر دهیم. با تغییر اندازه صفحه ، رسپانسیو بودن قالب برای شما مشخص می شود.

  • سازگاری با مرورگر های مختلف :

کاربران با مرورگر های مختلف وارد سایت شما می شوند. پس قالبی که تهیه می کنید باید با مرورگر های مختلف سازگاری کامل داشته باشد.

سعی کنید قبل از خرید یک قالب وردپرس مناسب ، از فروشنده قالب خود حتما بپرسید که آیا قالبی که خریداری می کنم با تمامی مرورگر ها سازگاری دارد یا خیر.

انتخاب قالب سایت

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید