طراحی سایت چند منظوره

زمانی که تصمیم به طراحی سایت می گیرید با انبوه ابزارها، ویژگی ها، پلاگین ها و افزونه ها مواجه می شوید.خرید هریک از این ابزارها و ویژگی ها برای راه اندازی سایت متناسب با نیازهای شما امکان پذیر است.

شاید اولین چیزی که به ذهن شما خطور کند این است که آیا می توان تمام این ابزارها و ویژگی ها را در قالب یک سایت فراهم کرد؟

جواب مثبت است! شما می توانید با خرید قالب ها و ابزارهای طراحی سایت چند منظوره به هدف خود برسید. بهتر است بگوییم شما با این کار یک تصمیم مالی هوشمند گرفته اید.

طراحی سایت چند منظوره ، همانطور که از نام آن پیداست می تواند اکثر نقش ها را پوشش داده و نیاز تجارت های مختلف را برآورده سازد. دلیل دیگر استفاده از قالب چند منظوره تغییر چشم اندازهای کسب و کار شماست. با تغییر رویکردهای کاری، شما نیاز به اصلاحات خواهید داشت. اینجاست که باید مطمئن شوید وب سایت شما متناسب با رویکردهای کاری شما به روزرسانی می شود.

در دنیایی که فناوری های جدید به طور مداوم محصولات با سطح کیفیت پایین یا متروک را تهدید می کنند، این ویژگی از ارزش بالایی برخوردار است، چرا که می توانید با استفاده از قالب چند منظوره همگام با فناوری های روز دنیا پیش بروید.

قالب چند منظوره ، سایتی با طعم دلخواه

شما چه طعمی دوست دارید؟

عاشق قهوه تلخ هستید؟

از نوشیدن یک لیوان آب پرتقال خنک لذت می برید؟

جزء آن دسته از افرادی هستید که عاشق شیرینی هستند و از خوردن بستنی سیر نمی شوند؟

شاید هم عاشق طعم های خنک و نعنایی هستید؟

خب، باید به شما بگویم نگران نباشید! اینجا با قالب چند منظوره می توانید از طعم دلنشین سایت خود لذت ببرید. قالب چند منظوره، طعم دلخواهتان را به شما می دهد در حالیکه هسته اصلی آن بدون تغییر باقی می ماند.

طراحی سایت چند منظوره

مگا منو در طراحی سایت چند منظوره

برخی کسب و کارها محصولات متعددی دارند که نیاز به معرفی و دسته بندی های زیاد دارد. برخی نیز می خواهند موضوعات بسیاری را در سایت خود به نمایش بگذارند و نیاز به دسته بندی و طراحی منوهایی با قابلیت های خاص دارند.

باید گفت، مگا منو این قابلیت را به مدیر سایت می دهد که با ایجاد یک منوی عریض و قراردادن چندین موضوع به صورت چند ستونی که قابلیت نمایش زیر مجموعه هایش را دارد، بتواند یک طراحی پاسخگو و کارا برای سایت خود ایجاد کند.

جایگاه قالب چند منظوره در طراحی وب سایت

از میان قالب های موجود برای طراحی وب سایت، قالب چند منظوره از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

یکی از دلایل پرطرفدار بودن قالب چند منظوره ، زدن چند نشان با یک تیر است! شما با خرید یک قالب چند منظوره می توانید چند نوع سایت مختلف ایجاد کنید.

دلیل دیگر محبوبیت قالب چند منظوره ، مقرون به صرفه بودن آن است! شما با پرداخت یک هزینه مشخص قالبی را خریداری می کنید که می توانید از آن برای طراحی وب سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری، یا حتی وبلاگی استفاده کنید.

مزایای استفاده از قالب چند منظوره

  • قابلیت استفاده برای وب سایت های مختلف
  • مزایای مالی و مقرون به صرفه بودن
  • ایجاد پروژه های بزرگ با ترکیب لایه ها
  • اثر چند منظوره
  • تجارت الکترونیک در همان بسته شامل: ایجاد فروشگاه،پرداخت آنلاین و…

 

 

به زبان ساده می توان قالب چند منظوره را به توده ای از گل رس تشبیه کرد که آماده فرم دهی و ساخت چیزهایی است که شما نیاز دارید.

طراحی سایت چند منظوره

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید