تاثیر ات سئو در طراحی سایت

تاثیر ات سئو در طراحی سایت

یک طراحی سایت پیش از آن که در معرض دید کاربران قرار بگیرد باید ا ز فیلتر های گوگل و دیگر موتور های جستجو به خوبی گذر نماید .

روزانه وب سایت های بسیاری در زمینه های گوناگون طراحی و راهی فضای مجازی می شوند اگر وب سایت از سئو مناسبی برخوردار نباشد در میان این حجم ازطراحی وب سایت ها گم خواهد شد وهیچ کاربری نخواهید داشت .

ساختار طراحی سایت :

منظور از ساختار سایت نحوه لینک دهی صفحات طراحی سایت تان به یکدیگر می باشد . یکی از عوامل موثر در رتبه وب سایت  نقشه وب سایت و سلسله مراتب فایل می باشد .

طراحی وب سایت و توضیحات متا :
توضیحات متا در واقع متن کوچکی در صفحه‌ی موتور های جستجو می باشد که محتوای کلی سایت تان را بیان می نماید . کلیه صفحات وب سایت تان می بایست دارای توضیحات متا باشند . حجم این توضیحات حداکثر ۱۶۰ کاراکتر می باشد . به بیان دیگر توضیحات متا ، شانس طلایی شما برای جلب توجه مخاطبین است تا روی لینک شما کلیک نمایند .

نکات حیرت انگیز در طراحی سایت فروشگاه آنلاین

اگر می خواهید وب سایت تان تاثیرگذار باشد می بایست از دیدگاه کاربران به وب سایت نگاه کنید زیرا دیدگاه های گوناگونی در کاربران موجود می باشد . این کاربران هستند که میزان کاربردی بودن یا نبودن یک وب سایت را مشخص می سازند .
تعیین هدف در طراحی سایت :

یک وب سایت کاربردی می بایست نیاز مخاطبین خود را در هر شرایطی برطرف سازد . آیا می دانید مخاطبین از وب سایت شما چه می خواهند ، آیا می خواهند از سایت تان اطلاعات دریافت نمایند یا برای سرگرمی به وب سایت تان مراجعه نموده اند . به طور کلی هدف طراحی سایت تان را تعیین نموده و نهایتا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در اختیار کاربران تان قرار دهید .

بخش ارتباطات طراحی سایت :

کاربران فضای مجازی به طور کلی خواهان رسیدن به اطلاعات مورد نیازشان در کم ترین زمان ممکن می باشند . لذا این مسئله که بتوانید با آن ها به سرعت ارتباط برقرار نمایید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . سعی کنید روند مطالعه و بدست آوردن اطلاعات را برای کاربران تان سریع نمایید . لازم به ذکر است بدانید بهتر است برای مطالب وب سایت تان از سرفصل های ساده و مرتب استفاده نمایید .

تصاویر یک طراحی وب سایت :

گاهی تنها یک تصویر می تواند هزاران حرف را برای بیان نمودن به همراه داشته باشد . به طور کلی انتخاب یک تصویر مناسب و کاربردی برای طراحی وب سایت می تواند به ارتباط بر قرار کردن کاربران سایت با  و به برند سازی سایت  کمک بسیار چشم گیری داشته باشد .

 تاثیر ات سئو در طراحی سایت

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید