کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت مناسب با استاندارهای طراحی ودر نظر گرفتن سلیقه شما و ایده های طراحی ما ، بخاطر داشته باشید که برای طراحی کارت ویزیت خوب و حرفه ای باید تمامی استاندارها و تکنیک های طراحی رعایت شود تا طراحی کارت  شما منحصر به فرد و خاص گردد کارت ویزیت باید شامل مواردی در طراحی باشد مثلا حتما نام شرکت ، سازمان و یا شخص مربوطه بر روی کارت درج شود

حتما شماره تماس یا اطلاعات ارتباط با صاحب کارت بروی کارت ویزیت برای دسترسی آسان مشتریان درج شود از لوگو در طراحی کارت ویزیت به خوبی و در جای درست استفاده شود البته در گذشته کارتهای ویزیت همیشه در تعداد محدود رنگ وبا استفاده از رنگهای سازمانی طراحی می شد و چند نوع بیشتر نداشت اما امروزه کارتهای ویزیت انواع مختلفی دارند و تعداد برشهای نامحدودی در صورتی که در  گذشته اغلب به صورت مستطیل یا یک مستطیل با گوشه های کرو برش می خوردند اما در حال حاضر شما می توانید حتی با یک برش خاص و منحصر به فرد کارت ویزیت خود ویژه کنید

کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

car4

انواع  طراحی کارت ویزیت :

مشخصات کارت ویزیت لمینت برجسته  :
این کارت  دارای ضخامت بسیار بالایی نسبت به کارت های معمولی می باشد که همین امرموجب زیبایی این نوع کارت شده است.
از دیگر موارد این کارت قابلیت ایجاد uv موضعی در دو طرف کارت در قسمت های مورد نیاز شما می باشد که زیبایی این کارت را چند برابر می کند.

 

مشخصات کارت ویزیت لمینت مات و کارت ویزیت لمینت براق :
این کارت به صورت دورگرد بوده و دارای ضخامت بسیار بالایی نسبت به کارت های معمولی می باشد .
روکش این کارت در لمینت مات، مات بوده و در لمینت براق، براق می باشد و به دلیل استحکام بالای این روکش ، دوام و ماندگاری بیشتری دارد.

 

مشخصات کارت ویزیت سلفون موضعی :
این نوع کارت بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می شود. سپس بر روی آن روکشی از سلفون مات قرار می گیرد . نکته حائز اهمیت این  کارت که موجب زیبایی هرچه بیشترمی شود امکان ایجاد UV موضعی در مکان هایی از کارت است. UV موضعی در این نوع کارت موجب چندین برابر شدن جذابیت این نوع کارت نسبت به کارت سلفون مات شده است.

 

 کارت ویزیت سلفون مات مخملی :
این مجموعه از نظر ابعاد و سایز مانند هم نام های خود می باشد با این تفاوت که روکش این مجموعه از نانو بوده که فوق العاده نرم و لطیف می باشد و هنگام لمس این کارت ها نرمی خاصی را حس می کنید و علاوه بر این خصوصیت موجب زنده شدن رنگ های چاپی می شود.

 

مشخصات کارت ویزیت آهنربایی ( مگنت ) :
این نوع کارت بیشتر برای مشاغلی استفاده می شوند که به مشتریان خود شماره اشتراک می دهند مانند رستوران ها، پیک ها و آژانس ها. زیرا می توان این کارت ها را بر روی یخچال یا هر سطح فلزی دیگر چسباند تا همیشه در دسترس باشند.

 

مشخصات کارت ویزیت گلاسه روکش UV:
سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این کارت روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم واقعی چاپ شده و یک لایه UV بصورت روکش روی آن قرار می گیرد.
این نوع کارت به عنوان یک کارت معمولی و ارزان در بازار چاپ مطرح است و جهت تیراژهای بالا مقرون به صرفه می باشد.

 

مشخصات کارت ویزیت سوسماری:
سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. روکش این کارت دارای بافت می باشد. همین موضوع موجب زیبایی این نوع کارت شده است. این کارت از نظر نوع بافت مانند کارت های کتان می باشد با این تفاوت که یک روکش مانند سلفون روی آن قرار دارد که موجب استقامت و ماندگاری و شفافیت بیشتر این نوع کارت از کارت های کتان می باشد.

 

مشخصات کارت ویزیت کتان:
سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این کارت، از جمله کارت های پر طرف دار میباشد. علت علاقه مندی زیاد به این کارت بافت موجود بر روی  کاغذ و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می باشد.
توجه : در کارت های کتان آلمان و کتان امباس به علت وجود بافت در هنگام چاپ رنگ مانند کاغذ گلاسه روی کار نمی نشیند. به همین دلیل کارهایی که دارای زمینه های روشن و سفید می باشند هنگام چاپ روی کارت کتان زیبا می شوند ولی کارهایی که دارای زمینه های تیره و مشکی می باشند بر روی کاغذ کتان خوب نشده و بهتر است از کارت ویزیت کتان پلاستیک استفاده شود.

 

کارت ویزیت سلفون مات و کارت ویزیت سلفون براق :
این نوع کارت بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می شود. سپس بر روی آن روکشی از سلفون مات یا براق قرار می گیرد که موجب استحکام بیشتر کارت می شود. این نوع کارت از جمله کارت های مقرون به صرفه و شیک می باشد.

 

 کارت ویزیت