نکاتی در مورد طراحی سایت عکاسی

  طراحی سایت عکاسی

عکاسی این روزها روی بورس است . با جستجو کردن در میان اتلیه های عکاسی به راحتی متوجه خواهیم شد که عکاسی ها دیگر مثل قدیم نیستند که در یک فضای بسته کار کنند و مشتریان خاص خود را داشته و با دنیای ارتباطات هم کاری نداشته باشند و انها به سمت طراحی سایت کشیده شده اند .

با ورود تکنولوژی به همه موضوعات عکاس ها نیز به طراحی وب سایت عکس قوی نیازمند هستند . عكاسان و تمام هنرمندان که کارشان مرتبط با عكس است

طراحی سایت آتلیه عکاسی و طراحی سایت عکاسی می تواند بخش های مختلفی داشته باشد ، بخش هایی که با توجه به نیازهای آنها طراحی میشود همانند سابقه فعالیت و رزومه کاری آتلیه ، نمایش انواع عکس های شخصی و نمونه کارهای اتلیه ، به نمایش گذاشتن انواع محصولات قابی و چاپی و … .

طراحی سایت عکاسی خود به صورت تخصصی می تواند به چند بخش تقسیم شود و برای هر بخش نیز یک طراحی سایت انجام شود مثلا طراحی سایت عکاسی برای عکاسان و یا طراحی سایت عکاسی آتلیه و مخصوص به جشن ها و یا طراحی سایت عکاسی صنعتی و غیره .

شما با نوجه به شغل و حرفه خود و با توجه به نیازی که دارید می توانید از طراحی سایت عکاسی استفاده نمایید و یک وب سایت حرفه ای را به وجود اورید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

امروزه ورود کاربران به دنیای اینترنت باعث درگیر شدن عده زیادی از افراد با دنیای فناوری شده و در این میان مشاغل مختلف نیز از قافله عقب نمانده و برای رونق کسب و کار خود سعی در طراحی سایت مرتبط با شغل خود کرده اندو حرفه و هنر عکاسی نیز از این قاعده مستثنی نیست، به جرات می توان گفت طراحی سایت عکاسی به یکی از الزامات بی بدیل این رشته مبدل شده است.

طراحی وبسایت عکاسی بسته به نوع نیاز عکاس امکانات متفاوتی را در اختیار سفارش دهنده می تواند بگذارد، وجود هر امکانی به معرفی بهتر عکاس در دنیای اینترنت منجر می شود.

طراحی سایت عکاسی برخلاف طراحی سایر سایت ها برخورداری از محیط گرافیکی و ظاهری کاملا متفاوت با دیگر سایت ها را نیاز دارد. این تفاوت باعث جذاب بودن و متفاوت بودن سایتهای عکاسی می شود و درنتیجه بازدیدکننده را تبدیل به یک مشتری برای سایت عکاسی می کند.

طراحی سایت عکاسی و طراحی سایت آتلیه عکس این روز ها نسبت به گذشته و با فراگیر شدن اینترنت و استفاده اکثریت افراد از طراحی سایت بیشتر شده است و در حال حاضر اتلیه های زیادی هستند که اقدام به طراحی سایت کرده و از این طریق مشتری به دست می اورند وکار های خود را گسترش می دهند .

ویژگی های طراحی سایت آتلیه :

طراحی وب سایت عکس میتواند یک قسمت خرید انلاین داشته باشد و محصولات قابی و فروشی خود را برای فروش در اختیار مشتریان قرار دهد .

با یک طراحی سایت دامنه فعالیت هایتان را گسترش میدهید ، میتوانید تمام کارهای خود را به همه و به یک دنیا معرفی کرده و به نمایش بگذارید.

با ساخت سایت و طراحی وب سایت عکس و طراحی سایت اتلیه عکاسی از مشتریان خود سفارشات را بگیرید و بعد از مشخص شدن سایزعکس و تعداد عکس های انتخابی آنها هزینه را آنلاین محاسبه کرده و از مشتری خود دریافت کنید.

به صورت پیشرفته تر و در قدم های آتی خود میتوانید مشتریان را عضو طراحی سایت عکاسی کنید و برای آنها یک حساب کاربری ایجاد کنید و عکس هایشان را در طراحی وب سایت عکس و طراحی سایت اتلیه عکاسی قرار دهید تا به راحتی و بدون جابجایی مکانی خیلی راحت به عکس هایشان دسترسی پیدا کنند .

نکته ای که قابل ذکر بوده این است که چون طراحی سایت عکاسی است و مهمترین محصول آن عکس است باید دقت کنید عکس ها را با حجم بالایی در طراحی وبسایت قرار ندهید که در لود شدن صفحه طراحی سایت مشکلی پیش نیاید و احتیاجی نیست که تمام عکس هایتان را در سایت بگذارید و فقط بعضی از کارهایتان که جلوه بهتری دارند را قرار دهید .

 آنچه مهم و حیاتی است نمایش گلچینی از نمونه کارهای اجراشده در قاب های متنوع است. با گروه بندی کارها در سایت و درج توضیحات و ویژگی های چند جمله ای می توان بر اثرگذاری عکس ها و تصاویر افزود.

در طراحی سایت عکاسی باید صفحه ای برای نمایش سوابق و رزومه کاری و تجربیات سفارش دهنده سایت باشد چرا که بسیاری از بازدیدکننده ها قبل از سفارش تمایل به شناخت نسبی از عکاس و آتلیه دارند.

درطراحی وبسایت عکاسی اگر بخشی برای فروش آنلاین عکس ها در نظر بگیرند می تواند موفقیت بسیار بزرگی را در زمینه فروش عکسها به دست بیاورد، البته برای این کار لازم نیست حتما تصویر در سایز اصلی در سایت بازگذاری شود بلکه با حجم پایین می تواند در سایت به نمایش گذاشت که خریدار پس از انتخاب و پرداخت هزینه مربوط به آن به صورت آنلاین عکس را در سایز و حجم اصلی دانلود کند.

طراحی سایت عکاسی این مزیت را دارد که همانند گالری مجازی برای عکاس عمل کند که در آن به نمایش آثار هنری خود بپردازد بدون اینکه متحمل هزینه اضافی مثل اجاره گالری و هزینه های جانبی شود.

مدیریت طراحی سایت عکاسی باید به صورتی باشد که مدیر سایت به راحتی بتواند عکس ها را آپلود کند و در صورت نیاز به ویرایش متنها قادر به تغییر یا حذف عکس باشد.

طراحی سایت عکاسی برای صاحبان این سایتها علاوه بر سرعت بخشی به کارهایشان به افزایش اعتبار و اطمینان نزد بازدیدکنندگان و مشتریانشان منجر می شود.

سفارش طراحی سایت عکاسی برای اهداف مختلفی می تواند باشد از جمله در طراحی سایت عکاسی برای عکاسان می توانند با نمایش برترین عکس های ثبت شده به معرفی خود بپردازند تا محبوبیتی در میان کابران اینترنت برای خود رقم بزنند.

طراحی سایت عکاسی برای عكاسان حرفه ای بسیار خوب است زیرا انان می توانند به راحتی تمام نمونه کارهایشان را در طراحی سایت قرار داده تا افراد دیگر را نیز جذب کنند و کار خود را گسترش دهند .

هر کسی که با عکس سر و کار دارد بعد از دیدن طراحی سایت عکاسی شما اگر از آن خوشش اید با شما تماس می گیرد و برای گرفتن عکس از شما وقت خواهد گرفت .

می توانید برای مشتریان ثابت خود پروفایل و صفحه مخصوص درست کنید و با انان در ارتباط متقابل باشید .

طراحی سایت عکاسی برای کارخانه جات یا مراکز صنعتی به منظور به نمایش گذاشتن عکس های صنعتی از تولیدات یک واحد صنعتی صورت می گیرد تا تبلیغی برای مجموعه باشد و بیش تر مصرف کاری دارد و مخصوص به طراحی سایت کارخانه ها و صنعت است .

طراحی سایت عکاسی برای شرکتهایی که در زمینه دکوراسیون داخلی و خارجی فعالیت می کنند می تواند به منظور به آشنایی کاربران با نمونه کارهابشان صورت گیرد، بنابراین طراحی سایت عکاسی شامل بخش های زیادی می شود که طراحان بستگی به هدف و نیاز مشتریان اقدام به طراحی سایت عکاسی می کنند.

 

برخی از امکاناتی که طراحی سایت اتلیه عکاسی میتواند داشته باشد :

 • نمایش رزومه ای کامل از اتلیه و مدت زمان فعالیت آن در طراحی سایت
 • نمايش دادن منو به صورت تو در تو و چند لايه اي در طراحی سایت
 • گالري تصاوير با نمونه کارهای اتلیه در طراحی سایت 
 • بخش آمار بازديدکنندگان از سايت
 • امکان رزرو آنلاین وقت برای عکاسی در طراحی سایت 
 • بخش نظرسنجی سایت 
 • بخش اسلایدشو در طراحی سایت 
 • قسمتی برای نمایش محصولات قابی و چاپی در طراحی سایت اتلیه
 • امکان پرداخت آنلاین سفارشات در طراحی سایت 
 • اضافه کردن صفحات به تعداد نامحدود در طراحی سایت عکاسی
 • گذاشتن ماژول خبرنامه برای ارسال کردن ايميل به اعضا و کاربران سایت عکاسی
 • فرم تماس با ما و ارتباط با ما در طراحی سایت طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید