نکاتی در مورد طراحی سایت بازرگانی

نکاتی در مورد طراحی سایت بازرگانی

در واقع یک شرکت بازرگانی با استفاده از فعالیت های آنلاین و معرفی آن شرکت و فعالیت هایش در فضای مجازی، نه تنها به مشتریان بیشتری دست خواهد یافت، بلکه از این طریق محدوده معرفی و عملکرد خود را نیز افزایش داده و حتی می تواند تجارت و شرکت و محصولات خود را بدون محدودیت زمانی  و مکانی به داخل  خارج از کشور معرفی کنید.

علل اهمیت داشتن یک وب سایت بازرگانی برای یک شرکت بازرگانی

معرفی شرکت بازرگانی در ورای مرزها و عدم وجود محدودیت مکانی
ایجاد یک پل ارتباطی میان شما و مردم حتی در زمان های غیر کاری
معرفی خدمات و محصولات شرکت و حتی امکان فروش آنها در هر زمانی و بدون نیاز به کارشناسان فروش
ایجاد زیر بنا و پایه مهم و اولیه برای بازاریابی آنلاین و اینترنتی

طراحی یک وب سایت بازرگانی شما را به چه هدفی می رساند؟

بسیاری از شرکتهای بازرگانی به دنبال توسعه بازار خودشان یا بازار هدفشان هستند، بنابراین این شرکت ها از طریق داشتن یک وب سایت می توانند به بازاریابی اینترنتی در اندازه بازارهای بین المللی دست بزنند و مشتریهای جهانی برای خود پیدا کنند.
با داشتن چنین وب سایتی اسم شرکت شما با کلیدواژه هایی از جمله “شرکت بازرگانی” ،  “بازرگانی جهانی” و “خدمات بازرگانی” آمیخته خواهد شد و در نتیجه به چشم مشتریان و در مقایسه با رقیبان شما اعتبار بیشتری خواهید داشت و نام تجاری شما برند خواهد شد و به معروف و مشهور شدن شما خواهد انجامید.
اما ممکن است هدف شرکت بازرگانی شما ورای این موارد باشد و بخواهید بصورت کاملا حرفه ای و حتی فروشگاهی در عرصه اینترنت و فضای مجازی ظاهر شوید و به جذب مشتری بپردازید، بنابراین به شما خواندن پکیج طراحی وب سایت بازرگانی حرفه ای را پیشنهاد می دهیم.

 

مهم ترین قسمت در طراحی وب سایت بازرگانی

معرفی محصولات یا خدمات
برای یک شرکت بازرگانی اینکه محصولات و خدماتتان را به بهترین شکل و در بهترین و مناسب ترین قسمت های وب سایت تان معرفی کنید، اهمیت زیادی دارد. اگر شما محصولات یا خدمات تان را در صفحات داخلی و بسیار دور از نظط مشتری معرفی کنید، آنگاه مشتری جذب سایت شما نخواهد شد و نرخ خروج تان افزایش خواهد یافت.
چند زبانه بودن
اگر شما یک شرکت بازرگانی هستید که اتفاقا واردات یا صادرات دارید، برای معرفی محصولات، خدما و یا شرکت تان به مشتریان خارجی حتما بایستی بنا به زبان مشتریان هدف تان یک وب سایت با زبان دیگری نیز داشته باشید و بدین وسیله داشتن یک وب سایت چند زبانه به شما توصیه می شود.
داشتن فروشگاه اینترنتی و به عبارتی طراحی وب سایت فروشگاهی و بازرگانی
اگر می خواهید محصولات شرکت بازرگانی خود را به مردم معرفی کنید و امکان فروش آن محصولات را داشته باشید، موجودی واردکنیدو مردم / شرکتهای طرف قرارداد تان به اندازه آن موجودی بتوانند خرید کنند، شما حتما به یک وب سایت فروشگاهی / بازرگانی نیاز خواهید داشت.
داشتن قالب ریسپانسیو یا واکنشگرا
مشتریان شما ممکن است با استفاده از هر وسیله ای از جمله موبایل/ تبلت/ لپتاپ و یا کامپیوتر وارد وب سایت شما بشوند، و به همین دلیل وب سایت شما بایستی در هر یک از این دستگاه ها به درستی باز شوند، به همین دلیل ما داشتن یک وب سایت ریسپانسیو را به شما اکیدا توصیه می کنیم.
اعمال قوانین سئو درون سایتی
یک وب سایت تا زمانیکه توسط موتورهای جستجو باز نشود، تاثیر چندانی بر کسب و کار شما نخواهد گذاشت. از این رو داشتن سئو برای وب سایت بسیار مهم است.

نکاتی در مورد طراحی سایت بازرگانی

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید