قالب psd سایت | psd سایت | طراحی قالب psd سایت

قالب psd سایت به قالبی گفته میشود که تمامی لایه ها و المانهای داخل این قالب باز باشد و هر کدام با توجه به رنگهای وب سایت و رنگهای سازمانی طراحی شده باشد و تصاویر اسلایدر کاملا مناسب با موضوع سایت باشند زیرا در طراحی وب سایت اصلی ترین موضوع در مرحله اول قالب psd سایت است زیرا کاربران برای اولین بار که سایت را باز می کنند تنها چیزی را که میبینند گرافیک سایت است و انها از نوع کد نویسی اطلاعای ندارند پس اگر سایت بسیار تخصصی و حرفه ای کد نویسی شده باشد اما گرافیک زیبایی نداشته باشد کاربران به راحتی وب سایت را خواهند بست و به سایت دیگری می روند.

برای طراحی قالب psd سایت چه کنیم؟ ما در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چگونه یک قالب psd سایت طراحی کنید البته در ابتدا باید ذکر کنیم که این آموزش برای کسانی است که با برنامه های طراحی گرافیکی همچون فتوشاپ یا کورل آشنایی دارند و می توانند به خوبی از این برنامه ها استفاده کنند.

 

  • در مرحله اول حتما با مشتری خود یک جلسه حضوری بگذارید و در مورد کار و نوع فعالیت با ایشان صحبت کنیم و سعی کنید بیشتر با سلیقه او اشنا شوید و اگر کارت ویزیت و یا لوگو یا کاتالوگی قبلا طراحی کرده است حتما آن را به دقت مشاهده کنید دید کاتالوگ و اوراق اداری یک شرکت به راحتی بیانگر سلیقه مشتری و شخص مورد نظر شماست.

 

  •  به فضای دفتر و یا شرکت شخص توجه کنید مشاهد فضا بیانگر بسیاری از چیزهاست برای مثال اگر به شرکتی میروید و همه فضا به هم ریخته و نامرتب است بدانید باید یک قالب psd سایت شلوغ و درهم و بر هم طراحی کنید اما اگر به شرکتی میروید و با یک فرد کاملا مرتب و به اصلاح اتو کشیده روبه رو میشود کار کمی سخت میشود و باید بدانید که همه چیز باید در گرافیکی درست و سر جای خودش باشد.

 

  • برای طراحی psd اولیه سعی کنید نظرات مشتری و نظرات حرفه ای خود را به صورت مساوی در طرح اعمال کنید و همیشه به این فکر کنید که نظر خودتان به عنوان کارشناس درست است و دیگران چیزی نمیفهمند این بزرگترین اشتباه ممکن است زیرا در اصل شما سایت را برای مشتری خود میزنید و او باید سایت خودش را دوست داشته باشد پس حتما به سلیقه و نظر مشتری خود توجه کنید هر چند مناسب کارتان نباشد.

 

برای دانلودقالب psd سایت به صورت رایگان میتوانید از این منوی دانلودهای رایگان استفاده کنید.

نمونه های قالب psd سایت :

قالب psd سایت

طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت دارویی

psd-site-photo-min

قالب psd سایت

1 دیدگاه برای “قالب psd سایت | psd سایت | طراحی قالب psd سایت

دیدگاه‌ها بسته شده است.

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید