طراحی وب سایت دکتر و پزشک

طراحی وب سایت دکتر و پزشک

طراحی وب سایت حرفه ای دکتر نه تنها برای افزایش تعداد مشتریان، که می تواند در افزایش میزان اطلاعات عمومی کاربران اینترنتی نیز موثر باشد. در طراحی سایت دکتر، بیماران می توانند به طور مستقیم با پزشکان خود در ارتباط باشند از اطلاعات آنها در قالب تصویر، ویدئو، مطلب و مقاله بهره مند شوند. طراحی سایت هایی که برای پزشکان صورت میگیرد باید به صورت کاملا داینامیک باشند. ضمن اینکه سیستم مدیریت محتوای آنها به صورت اختصاصی (CMS) آنلاین است و خود پزشک نیز می توانند به راحتی طراحی وب سایت را مدیریت کنند. طراحی سایت دکتر اگر به خوبی طراحی شده باشد و سئو در سایت رعایت شده باشد می تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد .
فاکتورهای طراحی وب سایت دکتر
برای طراحی وبسایت دکتر توجه به برخی از ماژول ها و امکانات اهمیت دارد تا طراحی وب سایت دکتر برجسته تر گردد و بیش تر مورد توجه کاربران و یا بیماران قرار بگیرد و در دسترس تر باشد که عبارتند از:
مدیریت نوبت دهی بیماران در طراحی سایت دکتر
از آنجا که بسیاری از بیماران امکان مراجعه حضور در مطب پزشک مورد نظر خود را ندارند، می توانند از طریق وب سایت دکتر برای خود وقت تعیین کنند. بنابراین وب سایت پزشکان باید دارای قسمتی به نام «مدیریت نوبت دهی بیماران» باشد.

طراحی سایت دکتر
مدیریت پرونده های بیماران در طراحی سایت دکتر
پرونده های بیماران در قسمتی از وب سایت قرار می گیرد. این قسمت از طراحی سایت محرمانه است و اطلاعات هر یک از کاربران فقط در اختیار خود او قرار می گیرد. بنابراین طراحی بخش «مدیریت پرونده های بیماران» نیازمند تخصص ویژه ای است.
پرداخت آنلاین حق ویزیت در طراحی سایت پزشک
تعیین وقت قبلی برای حضور در مطب، نیازمند پرداخت هزینه حق ویزیت است. در این صورت بیمار می تواند بدون مراجعه به مطب، حق ویزیت را نیز پرداخت کند. بنابراین یک قسمت دیگر از وب سایت دکتر، «پرداخت آنلاین حق ویزیت» است. رعایت و تست کامل موارد امنیتی این قسمت در زمان طراحی سایت ضرورت دارد.
پرسش و پاسخ در طراحی سایت پزشکان
عموما برخی سوالات برای همه بیماران در طراحی سایت پزشکی مشترک است. همچنین با وجود قسمت «پرسش و پاسخ» می توان به برخی از ابهامات بیماران پاسخ قاطع داد. در این صورت سایر کاربران نیز با مطالعه این قسمت به اطلاعات مهمی دست پیدا می کنند.
ارائه آخرین اخبار در طراحی سایت دکتر
اخبار روز مربوط به تکنولوژی عرصه پزشکی و همچنین آنچه در زمینه پزشکی در گوشه و کنار دنیا رخ می دهد، می تواند در اختیار کاربران وب سایت قرار بگیرد.در این شرایط بخش مربوط به «اخبار» در طراحی سایت دکتر ضرورت دارد.
ارائه آخرین مقالات در طراحی وب سایت دکتر
مقالات و محتواهای سایت تاثیر زیادی در جذب کاربران و افزایش میزان بازدیدکنندگان دارد. علاوه بر این که این مقالات تاثیر چشمگیری در سئو و بهینه سازی وب سایت دارند، می توانند به جلب نظر بازدیدکنندگان نیز بینجامند. سرانجام اینکه باید قسمت مجزایی از سایت دکتر به «مقالات» و یا بخش دانستنی ها اختصاص داده شود.
امکان دانلود فایل برای بازدیدکنندگان در طراحی سایت دکتر
برخی فایل هایی که در وب سایت قرار می گیرند باید امکان دانلود داشته باشند که زمان طراحی باید به این قابلیت توجه داشت.

سایر امکانات و قابلیت های وب سایت دکتر
برای طراحی سایت دکتر و پزشک برخی امکانات و قابلیت ها اهمیت دارد که عبارتند از :
امکان دسترسی سایت به درگاه پرداخت بانک های داخلی
قابلیت پشتیبانی از سایت
ثبت وب سایت در موتورهای جستجو
امکانات و راهکارهای پیامکی
لومیکس 

طراحی وب سایت دکتر و پزشک

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید