طراحی-قالب-گرافیکی-سایت

گرافیک قالب سایت یکی از مقدمات طراحی سایت است که در نرم افزار فتوشاپ یا ایلستریتور انجام پذیر می باشد.

خروجی فایلی است با پسوند PSD که در نهایت این قالب به HTML کدنویسی می شود و قالب سایت آماده خواهد شد.

هر سایت قبل از داشتن طراحی و کارایی، لازم است گرافیک بالایی داشته باشد. امروزه به UX یا طراحی رابط گرافیکی بر اساس تجربه کاربر اهمیت خاصی می دهند.

اصول طراحی لوگوی ایده ال

انواع خدمات طراحی گرافیک قالب سایت

خدمات طراحی گرافیکی قالب سایت در زمینه های مختلفی چون طراحی گرافیک پرتال ها، طراحی گرافیک سایت های شرکتی، طراحی گرافیک اپلیکیشن ها، طراحی گرافیک اندروید اپلیکیشن ها و انواع سیستم عامل های سایت های فروشگاهی طراحی UI، UX وغیره…

تفاوت UI و UX

UX مخفف عبارت user experience می باشد که به معنای تجربه کاربری است. تجربه کاربری شامل رفتار ها، نگرش‌ ها و احساسات یک کاربر درباره ی استفاده از یک محصول، سامانه یا سرویس خاص است. UX بر روی سئو سایت تاثیر گذار می باشد. این دو وجه های مشترک زیادی با یکدیگر دارند. خوانا بودن متن، اطلاعات مفید به همراه کلمات کلیدی و تصاویر بهینه و جذاب از جمله اهداف مشترک بین سئو و تجربه کاربری است.

UI مخفف عبارت user interface می باشد و به معنای رابط کاربری است. رابط کاربری محیطی است که تعامل بین انسان و ماشین در آن رخ می دهد. یک واسط کاربری معمولا از منوها، پنجره ها، صفحه کلید و موس تشکیل شده است. صدا های منتشر شده از کامپیوتر نیز جزئی از واسط کاربری است.

 

تعرفه طراحی گرافیکی قالب سایت

پروژه های طراحی گرافیکی وب سایت توسط کارشناسان UI و UX و همچنین گرافیست ها و کدنویسان انجام خواهد پذیرفت. لذا کارشناسان با توجه به میزان خاص بودن کار و ویژگی های کاربردی تعرفه مشخصی را ارائه می کنند.

طراحی-قالب-گرافیکی-سایت

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید