طراحی سایت نیازمندی

یکی از پرطرفدارترین وب سایت ها در ایران وب سایت های تبلیغاتی و آگهی هستند که ممکن است مقالات بی شماری در این رابطه مطالعه نموده باشید.

 طراحی سایت نیازمندی

 

۱-قدمت سایت

یکی از فاکتورهای مهم گوگل قدمت یک سایت است هر چه عمر یک دامنه بیشتر باشد و برای مدت زمان بیشتری خریداری شود یک امتیاز مثبت نزد گوگل دارد.

سایت های پیشکسوت الزاما همیشه موفق نمی مانند مانند سایت ایستگاه که با آمدن سایت شبیه دیوار قدرتش را از دست داد چرا که با ایده های جدید و ظاهری کاربر پسند وارد میدان رقابت شد.

۲-سئو وب سايت تبليغاتي

سئو سایت نیازمندی همچون سایر سایت ها در دو مرحله است یک مرحله طراحی سایت تبلیغاتی که اسکریپت نیازمندی ها باید منطبق با اصول سئو باشد و دیگری مرحله شروع فعالیت سایت است که خود به دو دسته سئو داخلی و خارجی تقسیم می شود

۳-تبلیغات و حضور پر رنگ در شبکه های اجتماعی

حضور در شبکه های اجتماعی خود تبلیغی بزرگ برای وب سایت شما می تواند باشد ضمن اینکه برای جذب مشتری و پاسخگو بودن به کاربران نیز مهم است.

از سویی دیگر تبلیغات همیشه از شروع و ابتدای کار شما تا زمانی که حتی در حرفه خود حرفه ای شدید نیز نیاز است تبلیغات شرکت های بزرگی همچون مرسدس بنز و کوکاکولا گویای همین امر است که ” ماندگاری در ذهن ها نیاز به تبلیغات دارد. ”

تبلیغات هر سایتی همچون تبلیغات سایت وب پویا اعتماد چندین ساله شما است.

۴-عمل به تعهدات خريد سايت نيازمندي آماده پس از راه اندازی سایت

هر سایتی برای ماندگاری باید به تعهداتش عمل کند چه در کسب و کار سنتی، چه اینترنتی اگر اعتماد مشتری را جلب نکنید مشتریان قدیمی خود را از دست خواهید داد و از سویی دیگر تبلیغات منفی برای شما زیاد می شود و مشتری جدیدی به سوی سایت شما جذب نمی شود.

در سایت تبلیغاتی هم اگر محصولاتی که در سایت شما برای فروش گذاشته می شوند و آگهی ها اعتبار نداشته باشند و آگهی ها دروغ باشند، اعتبار سایت شما زیر سوال میرود پس نیاز به نظارت بر آگهی ها قطعا وجود دارد..

فاکتورهای تخصصی اسکریپت نیازمندی ها موفق

داشتن فرم ساز حرفه ای:

با استفاده از یک فرم ساز حرفه ای می توانید برای هر دسته بندی فرم اختصاصی تنظیم کنید یا فیلدهایی را متناسب با محصول به فرم اضافه یا کم کنید. فرض کنید در دسته بندی وسایل نقلیه زیر مجموعه ماشین شما می توانید بیمه یا سال تولید خودرو را به ویژگی های فرم اضافه کنید یا در صورت نیاز موارد دیگری را اضافه یا حذف نمایید و همچنین توضیحات برای محصولات خود بگذارید.

این مورد و سایر موارد به کاربران کمک می کند تا راحت تر با سایت شما کار کنند و در نتیجه وقت بیشتری را در سایت شما بگذرانند که موجب بالا رفتن سئو سایت شما خواهد شد از سویی به شما هم به عنوان مدیر سایت کمک می کند که سایت را راحت تر مدیریت کنید.

 

زبان برنامه نویسی و نوع سرور:

قطعا سایت های open source همچون php و سیستم های مدیریت محتوا همچون wordpress سبک تر از سایت ها به زبان Asp هستند و سرورهای لینوکسی هزینه مناسب تری دارند تا سرورهای ویندوزی. بنابراین در کل از نظر توسعه سایت و هزینه سایت هایی که سرور لینوکسی دارند و open source هستند بهتر هستند.

امکان انتخاب شهر و استان:

همانند دیوار که فیلتر شهر و استان را دارد این قابلیت در طراحی سایت تبلیغاتی نیز وجود دارد که به کاربران کمک می کند صرفاً آگهی های یک شهر و استان را ببینند

این به معنای تفکیک آگهی ها بر اساس کشو، شهر، استان و همچنین دسته بندی انتخابی کاربر است.

امکان ثبت آگهی به صورت ویژه، رایگان و فوری:

وجود قابلیت ثبت آگهی به صورت رایگان بیشتر برای تبلیغ سایت شما است.

واکنش گرایی سایت و اپلیکیشن موبایل شبیه دیوار:

اپلیکیشن شبیه دیوار و سایت تبلیغاتی ما واکنش گرا است این به آن معنا است که سایت شما در تمامی صفحات نمایشی با هر ابعادی به خوبی قابلیت نمایش را دارد این مورد یکی از فاکتورهای مهم گوگل است

 

طراحی سایت نیازمندی

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید