طراحی سایت موزه

طراحی سایت موزه

موزه ها بازتاب کلیه فعالیت های انسان از محیط های فرهنگی،طبیعی، اجتماعی،… را شامل می شود و به منظور آموزش و پژوهش و ارزش دادن به این گونه مجموعه ها که باعث لذت انسان ها خواهد شد.

شما برای اینکه بتوانید در اینترنت موزه خود را معرفی نمایید حتما نیاز به یک سایت حرفه ای دارید که بخش های مختلف آن را با تصاویر و توضیحات کامل به دید عموم مردم بگذارید. حتی می توانید امکانات و سیستم های مختلفی را برای موزه خود قرار دهید تا هرکس هر اطلاعاتی درباره آن مکان خواست به راحتی کسب کند.

موزه ها که همانند کتابخانه ها دانش بشری را در زمینه های مختلف ارائه می دهند و فرق اصلی موزه با کتابخانه در این است که نمایش گذاشتن آنها با کارکرد خاص است. می توانید از طریق یک وب سایت موزه ، به معرفی فرهنگ ها و تاریخ یک شهر یا کشور بپردازید تا گردشگران در نقاط مختلف دنیا سایت تان را ببینند و ترغیب شوند تا به آن منطقه سفر کرده و با پیشینه تاریخی آنجا آشنا شوند.

باستان شناسان ، تاریخ شناسان ، جامعه شناسان و دانش ها و علوم های مرتبط با این رشته ها می توانند با داشتن یک سایت کامل به راحتی مقالات و کارهای خود را به دیگران ارائه دهند.

 

بخش های طراحی سایت موزه ها

موزه ها به صورت دولتی و شخصی هستند که با فعالیت در شهرهای بزرگ با وسایل و اشیاء ارزشمند و نفیس و حتی موزه های کوچک که چند دسته را شامل می شوند. انواع موزه ها شامل : موزه های هنری (شامل موزه های فرش و نقاشی ،..) ، موزه های تاریخی ( مردم شناسی،تمبر و اسکناس،مکان های باستانی ، سکه شناسی ، باستان شناسی و … ) ، موزه های علمی ( شامل تاریخ طبیعی ، اسباب بازی های فکری و نوجوانان ، … ) موزه اختصاصی ( تکنولوژی و فناوری و … ) گیاه شناسی و علوم طبیعی و … کاخ موزه ها می شود.

 

طراحی وب سایت موزه باعث معرفی و ترویج فرهنگ و تاریخ یک کشور خواهد داشت و نقش بسیار مهمی را در جذب گردشگر برای کشورها خواهد داشت. هر گردشگر داخلی و خارجی می تواند با مشاهده وب سایت تان جذب منطقه شما شود.

 

امکانات در طراحی وب سایت موزه ها :

۱ – طراحی صفحه درباره موزه

به معرفی تاریخچه موزه و معرفی پرسنل ها می پردازد و به معرفی بخش های مختلف آنها خواهیم پرداخت.

۲ – پیاده سازی بخش های مختلف سایت

بخش هایی مانند انسان شناسی ، مردم شناسی ، اسناد و نسخ خطی ، .. در این بخش قرار خواهد گرفت.

۳ – جدیدترین اخبار موزهها و تازه های آنها

۴ – پیاده سازی بخش کتابخانه و مقالات

۵ – طراحی بخش معرفی خدمات و امکانات

۶ – گزارش های تصویری

۷ – ایجاد سرویس ساعت های کاری

۸ – معرفی آثار های تاریخی و …

۹ – ساخت تور مجازی

ساختن امکان گشت و گذار آنلاین در قسمت های مختلف و فضای موزه و توضیحات درباره هرکدام از بخش ها

۱۰ – طراحی و پیاده سازی نقشه ها

دسترسی بازدیدکنندگان به بخش های مختلف موزه توسط نقشه ها

۱۱ – پیاده سازی آثار برتر موزه

طراحی سایت موزه

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید