طراحی سایت دارو خانه

طراحی سایت دارو خانه

داروخانه ها معمولا جزء مراکز پر رفت و آمد به حساب می آیند و با توجه به حجم زیادی از مراجعه کنندگانشان در طول روز توانایی پاسخ گویی به افرادی که بیشتر برای مشاوره و بعضا بدونه نسخه پزشک قصد خود درمانی زیر نظر پزشکان داروخانه را دارند نخواهند داشت .

به جزء انواع دارو ، در هرداروخانه ای ممکن است انواع لوازم آرایشی ، بهداشتی ، مکمل های رژیمی و ورزشی و انواع لوازم دیگر مانند : عصا ، دستگاه بخور و غیره وجود داشته باشد .

هر یک از این موارد ذکر شده دارای اصول و نحوه مصرف بوده و طبیعتا مشتریان یا بیماران سوالاتی در ارتباط با نحوه مصرف ، نگهداری و غیره خواهند داشت .

برای پاسخگویی به این همه سوال در کنار دریافت و ارائه داروهای دارای نسخه پزشک و همچنین ساخت انواع داروهای ترکیبی تعداد بسیار زیادی نیرو لازم است که معمولا اکثر داروخانه ها از آن برخوردار نیستند .

با طراحی سایت داروخانه می توان علاوه بر افزایش سطح آگاهی افراد و مطلع نمودن آنها در ارتباط با شناخت وتشخیص انواع بیماری ها ضمن آموزش دادن راه های درست درمانی آن ها را با داروهای مورد تایید و کارآمد آشنا نمود .

همچنین در طراحی سایت داروخانه می توان تمامی دارو های موجود را با ذکر مزایا ، معایب و موارد استفاده نمایش داد تا کاربران پس از مطالعه و کسب آگاهی دقیق بتوانند داروهای بدونه نسخه را به صورت آنلاین همانند یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خریداری کنند و برای داروهای بدونه نسخه نیز بتوانند از داروخانه استعلام موجود بودن دارو را گرفته ، درخواست خود جهت خرید دارو را ثبت و پس از آن با ارائه نسخه به داروخانه دارو را دریافت نمایند .

فروش مکمل از طریق طراحی سایت برای داروخانه بسیار پر سود خواهد بود ، امروزه سایت های فروشگاهی زیادی صرفا برای فروش مکمل های ورزشی و بدنسازی طراحی می شوند .

همچنین داروخانه ها می توانند در سایت های خود امکانی از قبیل : لیست دارو ها و مکمل های مورد تایید وزارت بهداشت ، طرف قرار داد بودن داروخانه با بیمه ها و راه های تشخصی دارو و مکمل های اصلی از تقلبی را شرح دهند .

طراحی سایت دارو خانه

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید