طراحی سایت خرید وفروش خودرو

طراحی سایت خرید وفروش خودرو

صنعت خودرو یکی از صنایع پررونق کشور است. امروزه سازندگان خودرو و همچنین فروشندگان آن به عرصه ی اینترنت وارد شده و برای تبلیغات محصولات خود دست به طراحی سایت زده اند. سایت خودرو می تواند دارای بخش هایی از قبیل اطلاعات خودرو، نیازمندی ها (خرید و فروش خودرو)، آخرین قطعات تولیدی برای خودروها و نحوه ی کارکرد آنها باشد.
برای طراحی سایت فروش خودرو باید نیاز مشتریان را از یک سایت خودرو در نظر گرفت. یعنی باید هدف مشتریان را از ورود به سایت خودرو شناخت و در طراحی سایت خود سعی نماید مشتریان را به هدفشان برساند. این هدف ممکن است بدست آوردن اطلاعات دقیق از مشخصات خودرو ، اطلاع از قیمت خودرو ، دیدن تصاویر مختلف از نماهای مختلف خودرو ، خرید اینترنتی خود به صورت نقد و شرایطی و … باشد. بنا به هذا در طراحی سایت فروش خودرو باید امکانات زیر را در اختیار کاربران قرار داد:
– مشخصات فنی کامل خودرو: در طراحی سایت فروش خودرو باید برای هر خودرو صفحه ای اختصاص داده شود تا مشخصات فنی هر خودرو به طور کامل برای کاربران شرح داده شود. همچنین تجهیزات و ویژگی های سری های مختلف یک خودرو به طور کامل ذکر شود.
– ایجاد صفحه ای برای درج قیمت روز خودروها در طراحی سایت فروش خودرو: برای اطلاع رسانی دقیق قیمت انواع خودرو به مشتریان بهتر است صفحه ای مجزا برای قیمت تمامی خودرو ها در نظر گرفته شود و روز به روز تغییرات قیمت در آن ها اعمال شود. به این ترتیب مشتریان می توانند در هر لحظه از قیمت محصولات شما با خبر شده و به خرید خودرو از شما بپردازند.
– مقایسه خودرو ها در طراحی سایت فروش خودرو بسیار مهم است: بدون شک وجود امکان مقایسه خودرو ها می تواند برای مشتریان بسیار کارآمد باشد که از این طریق گزینه های انتخابی خود را با یکدیگر مقایسه کرده و گزینه مناسب تر را برای خود برگزینند. در این بخش میبایست تمامی معیار های خودرو یک به یک با یکدیگر مقایسه شود.
– وجود تصاویر متعدد برای هر خودرو: بهتر است برای هر خودرو در صفحه خودش تعداد زیادی تصویر از نماهای مختلف به صورت گالری تصاویر وجود داشته باشد تا کاربران از تمامی زوایا خودروی مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهند. همچنین شما می توانید تعدادی از تصاویر منتخب خود از خودروهای گوناگون را به صورت اسلاید شو در صفحه اصلی وب سایتتان قرار داده تا ظاهر زیبایی به وب سایت خود بخشید.
– امکان فروش اینترنتی خودرو در طراحی سایت فروش خودرو: همان طور که از ماهیت سایت شما پیداست باید امکان فروش اینترنتی خودرو به صورت نقد و شرایطی فراهم شود. برای فروش نقدی خودرو می توانید از درگاه پرداخت اینترنتی بهره برده و یا پس از تحویل خودرو مبلغ خود را از مشتری دریافت نمایید. برای فروش شرایطی خودرو نیز شما می توانید با شرح کامل شرایط واگذاری خودرو قراردادی تنظیم نمایید که کاربر بتواند از طریق اینترنت قرارداد را تکمیل کرده به عبارتی برای خرید خودروی شرایطی ثبت نام نماید. سپس با ارسال فرم پر شده توسط کاربر به ایمیل شما می توانید به ادامه پروسه فروش شرایطی خودرو اقدام نمایید.

مشاوره برای طراحی سایت در اصفهان

 در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در زمینه طراحی وب سایت در اصفهان، سئو و بهینه سازی سایت، برنامه نویسی سایت، طراحی قالب سایت و کلیه خدمات وب نیز می توانید با تیم تخصصی نورو وب تماس حاصل کنید. بدیهی است  طراح سایت و سئو  هرآنچه که در مورد طراحی سایت نیاز داشته باشید را در اختیارتان می گذراند تابتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی سایت اختصاصی خود اتخاذ کنید و بالاترین بازدهی را از سرمایه گذاری مالی و زمانی خود داشته باشید. امید است با اعتماد به شرکت طراحی سایت نورو وب در اصفهان، چشم انداز بسیار خوبی برای کسب و کار خود ترسیم کنید. افزون بر موارد گفته شده، شرکت نورو وب برای خدمت رسانی هرچه بهتر، اقدام به نقد و بررسی وب سایت ها در حوزه های مختلف کرده است. شما می توانید در مورد هر یک از سایت ها تحلیل جامعی از طراحی سایت و سئو مطالعه کنید و صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت طراح سایت مربوطه در تماس باشید. طراحی سایت به تنهایی و بدون برنامه‌ی مدون و جامع برای بازاریابی، طرح و نقشه، گرافیک و رابط کاربری، تجربه کاربری، سئو و بهینه سازی موتور جستجو، و بسیاری نکات و علوم تخصصی دیگر به نتیجه‌ی دلخواه نخواهد رسید. در اختیار داشتن مجموعه‌ای کامل از دانش، مهارت، تجربه و خلاقیت در اصول فنی و هنری مرتبط با طراحی سایت از اصول اساسی در طراحی سایتی موفق و کارآمد که بتواند بازدهی مالی و عملکردی مورد انتظار را برآورده سازد لازمه‌ی طراحی سایت با هر روش و هر ابزار است.

مشاوره برای طراحی سایت خودرو

شرکت طراحی سایت نورو وب با تیم متخصص و حرفه ای آماده ارائه ی بهترین پیشنهاد در زمینه ی طراحی سایت به شما می باشد.

طراحی سایت خودرو

طراحی حرفه ای وبسایت خودرو

با توجه به تعدد و افزایش شرکت های خودرو سازی و رقابت شدید بین آنها، خودرو سازان باید به فکر جذب مشتریان زیاد برای خود باشند؛ البته مشتریانی وفاداری که بعد از استفاده از خودروی تولید شده ی شرکت، آن را به سایر افراد نیز سفارش نمایند. بجز بازاریابی مفید و رعایت اصول ارتباط با مشتری و جذب آنان، در دنیای امروز باید به فکر داشتن فروش از طریق اینترنت و ارائه خدمات و راهنمای مشتریان از طریق اینترنت بود. با توجه به این امر شما میتوانید برای شرکت خودرو سازی خود و یا نمایشگاه اتومبیل خود بهترین وب سایت خودرو را مطابق با استاندارهای برنامه نویسی و الگوریتم های گوگل در کمترین زمان و با بهترین قیمت داشته باشید، برای رسیدن به این هدف می توانید با انجام جلسات و مشاوره با تیم متخصص و حرفه ای نورو وب بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان  با متخصصان برنامه نویسی نورو وب مطرح و برنامه ریزی نمایند.

امکانات سایت خودرو

ار امکانات یک وب سایت خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید، فروش ومعاوضه خودرو
معاوضه خودرو
قراردادن اطلاعات فنی
ثبت مراکز خدمات و معرفی نمایندگی ها در سطح کشور
اطلاعات تماس و آدرس و…
قیمت خودرو و معرفی محصولات
تصاویر در طراحی وب سایت خودرو
امکان ثبت نام و پیش فروش خودرو
آخرین اخباردر مورد خودروهای روز دنیا
مقالات درباره خودرو بخش های فنی آن
مقایسه خودروها باهم

طراحی سایت خرید وفروش خودرو

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید