طراحی سایت تجارت الکترونیک

طراحی سایت تجارت الکترونیک

طراحی سایت تجارت الکترونیک یکی از راه های موثر و کم هزینه برای ورود موثر به دنیای جدید تجارت الکترونیک می باشد.

طراحی سایت تجارت الکترونیک

طراحی سایت تجارت الکترونیک چه تاثیری بر روند کسب و کار ما خواهد گذاشت؟

در طراحی سایت تجارت الکترونیک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک چه ویژگی هایی دارد؟

ساخت سایت تجارت الکترونیکی چه امکاناتی در اختیار صاحبان کسب و کار خواهد گذاشت؟

چرا طراحی سایت تجارت الکترونیک؟

آیا سئو سایت تجارت الکترونیک لازم است؟

برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت تجارت الکترونیک با اینتن همراه باشید…

چرا طراحی سایت تجارت الکترونیکی؟

قبل از انجام هر کاری شاید این سوال به ذهنتان خطور کند که آیا کسب و کار شما نیازی به داشتن سایت و طراحی سایت دارد؟ پاسخ به این سوال بستگی به هدف شما از طراحی وب سایت و نوع کسب و کار شما دارد. از آنجایی که امروزه اغلب افراد برای کوچکترین کار ها و کسب اطلاعات به دنیای اینترنت رجوع می کنند، طراحی سایت تجارت الکترونیک به عنوان شناسنامه ی کسب و کار شما در فضای اینترنت عمل کرده و اعتباری برای تجارت شما به حساب می آید.

در طراحی سایت تجارت الکترونیکی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در این قسمت به بررسی مجموعه نکاتی می پردازیم که رعایت آن ها در طراحی سایت تجارت الکترونیک باعث بهبود کارایی سایت شده و تاثیر زیادی بر روی سئو سایت و بهینه سازی سایت دارد.

طراحی سایت تجارت الکترونیک

 • استفاده از استاندارد های طراحی سایت

اگر طراحی سایت تجارت الکترونیک بر اساس استاندارد های طراحی سایت باشد ، مدیریت آن آسان بوده و سایت کارکرد بهتری از خود نشان می دهد. از نتایج استفاده از استاندارد های طراحی سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-      سرعت لود صفحات

تاجایی که امکان دارد سرعت لود صفحات باید سریع باشند. این امر علاوه بر اینکه برای کابران (مخصوصا با سرعت اینترنت پایین) مهم است ، یکی از معیار های رتبه بندی سایت توسط موتور های جستجو می باشد. در الگوریتم های جدید موتور های جستجو سایت هایی که سرعت لود کمتری دارند و زمان لود شدن آن ها زیاد است ، ارزش کمتری داده و در نتایج جستجو تولویت را به سایت های سبک و سریع می دهند.

۲-      استفاده از تصاویر مناسب در طراحی سایت تجارت الکترونیک

تصاویر در طراحی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باید بر اساس اصول و ضوابط موتور های جستجو در طراحی سایت استفاده شوند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله تصاویر در طراحی سایت مراجعه کنید.

۳-      نقشه سایت در طراحی سایت تجارت الکترونیک

وجود نقشه سایت در طراحی سایت تجارت الکترونیک یکی از ملزومات این امر می باشد. نقشه سایت در طراحی سایت تجارت الکترونیک علاوه بر راهنمایی بازدید کنندگان و مراجعه کنندگان سایت برای موتور های جستجو نیز مهم بوده و نقش زیادی در رتبه بندی سایت در نتایج موتور های جستجو دارد.

۴-      محتویات در طراحی سایت تجارت الکترونیک

شاید مهمترین چیز در طراحی سایت تجارت الکترونیک مطالب و محتوای سایت می باشند. این نکته علاوه بر این که برای کاربران و بازدید کنندگان سایت مهم است برای موتور های جستجو نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و از مهمترین معیار های رتبه بندی سایت در موتور های جستجو می باشد. مطالب باید جذاب ، واقعی ، و کاملا جدید باشند. یکی از چیز هایی که ضربه زیادی به سایت می زند استفاده از مطالب تکراری می باشد.

 • طراحی سایت بر اساس اصول سئو

بهتر است سایتی که طراحی می کنیم از همان ابتدا بر اساس اصول سئو بوده و با الگوریتم های موتور های جستجو کاملا سازگار باشد. نتیجه ی این امر شناسایی راحت تر سایت برای موتور های جستجو و در نتیجه رتبه بندی راحت تر سایت می باشد.

طراحی سایت تجارت الکترونیک

سئو سایت تجارت الکترونیک

بعد از طراحی سایت نوبت به مهمترین بخش کار یعنی سئو سایت می رسد. سئو و بهینه سازی سایت های تجاری تقریبا امری اجتناب ناپذیر می باشد. با سئو و بهینه سازی ، وب سایت شما در صفحات و نتایج ابتدایی جستجو ها به نمایش درآمده، هر روزه بازید کنندگان و مشتریان جدیدی وارد سایتتان شده  و موتور های جستجو تبدیل به بازاریاب و تبلیغ کننده ی سایت و شرکت شما خواهند شد. از دیگر راه کار های بازاریابی اینترنتی که در کار سئو سایت می توانند کمک بسیار خوبی برای سایت باشند می توان به ایمیل مارکتینگ ( ارسال ایمیل تبلیغاتی و بازاریابی ایمیلی) ، تبلیغات کلیکی و .. اشاره کرد.

امکانات طراحی سایت تجارت الکترونیک

امکانات طراحی سایت تجارت الکترونیکی بیشتر بستگی به اهداف و نوع شرکت و سازمان دارد. درادامه به بررسی برخی از این امکانات و ویژگی ها در طراحی سایت تجارت الکترونیک می پردازیم که تمامی آن ها قابلیت سفارشی سازی و اختصاصی شدن را دارند.

 • امکان ایجاد اسلاید نمایشی
 • گالری تصاویر
 • ایجاد صفحات و زیر منو های بی نهایت
 • راه اندازی قسمت فروش اینترنتی و فروشگاه اینترنتی در سایت
 • معرفی محصولات و خدمات
 • رزومه شرکت و هر آنچه که دوست دارید افراد در رابطه با شما بدانند.
 • استفاده از نقشه ی گوگل
 • راه اندازی بخش نظرسنجی و بحث در مورد موضوعی خاص
 • سیستم آمارگیری دقیق از سایت
 • مدیریت آسان و کاربردی در طراحی سایت تجارت الکترونیک
 • پنل رایگان ارسال اس ام اس
 • لود شدن سریع صفحات
 • سیستم اعطای نماینگی و یا شعبه

طراحی سایت تجارت الکترونیک

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید