طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی

طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی

فضای بیمارستانها و مراکز درمانی به دلیل جو ناراحت کننده ای که دارد ، هر عاملی که بر این ناراحتی بیافزاید موجبات ناخرسندی افراد را فراهم می سازد .

یکی از این عوامل اتلاف وقت ناشی از طی مراحل اداری طولانی و خسته کننده برای همراهان بیماران می باشد .
بیمارستانهای متعددی در کشور می باشند که خدمات مختلفی ارائه می کنند ،گاهی برخی از بیمارستانها تخصصی بوده و در یک زمینه خاصی پزشکی فعالیت می کنند و گاهی جنرال هستند و همه زمینه های درمانی و پزشکی را شامل می شوند .
بیماران و همراهان آنان برای اینکه بتوانند به راحتی بیمارستان مورد نظر که خدمات مورد نیاز آنان را ارائه نماید ،با طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی توسط مراکز درمانی ، به راحتی می توانند مرکز مورد نظر خود را پیدا کنند و بیماران خود را در کوتاهترین زمان ممکن به این مراکز ارجاع دهند .علاوه بر این می توانند پروسه پذیرش بیمار تا ترخیص را نیز از طریق سایت پیگیری نمایند .

در طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی می بایست بخشی با نام پذیرش دقیقا مانند آنچه در فضای واقعی پذیرش بیماران وجود دارد ، ایجاد شود که بیماران کلیه مدراک لازم و وجوه پرداختی و حتی مدارک بیمه ای را از این طریق با عضویت در سایت  ارسال نمایند و به راحتی بتوانند زمان درمان خود را سپری نمایند .
برای درمانگاهها می بایست بخشی جهت رزرو اینترنتی نوبت برای پزشک مورد نظر ایجاد شود ،تا از تداخل نوبت ها و اتلاف وقت بیماران جلوگیری به عمل آید .
بخشی با نام درباره ما ایجاد شود که ضمن معرفی بیمارستان در بخشهایی جداگانه به معرفی درمانگاهها و بخش ها ی بیمارستان بپزدارد و به معرفی پزشکان و پرسنل بیمارستان با معرفی سوابق آنان بپردازد .

طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی