طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای از روش های نوین فروش است که میتوان محصولات خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می رسانند . درآمد در بازاریابی شبکه ای به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه و ساخت زیرمجموعه کسب می‌شود.

طراحی پلن بازاریابی شبکه ای


طراحی پلن مارکتینگ شامل طراحی پلن، شبیه ساز، و تست و خروجی پلن مورد نظر شما شامل تمامی پلن های موجود.
بررسی کسب و کار و بازار و شیوه عملکرد رقبای شما و ارائه بهترین مدل اجرایی بازاریابی شبکه ای و تحلیل و اجرای پلن با حاشیه سود استاندارد و طبقه بندی های موجود.

اجرای پلن بازاریابی شبکه ای


اجرای پلن های بازاریابی شبکه ای ارائه شده توسط شما از مرحله رفع عیوب تا نهایی سازی و طراحی سایت بازاریابی شبکه ای مد نظر شما.
سایت طراحی شده شامل بخشهای مدیر سایت، راهبران سایت، بازاریابان و مشتریان عادیست که به هر یک از سطوح نامبرده در سایت دسترسی خاص و لازم داده می شود.

امکانات سایت بازاریابی شبکه ای


  • امکان خرید
  • امکان ورود به پلن مارکتینگ
  • ثبت جایگاه
  • ورود به میز کار
  • مشاهده درختواره کاری شما
  • مشاهده میزان فروش
  • دریافت پاداش فروش
  • پشتیبانی

شرکت های بازاریابی شبکه ای  تحت انواع مدل های تجاری مانند هزینه های مجوز، ارائه اشتراک یا شارژ توسط معاملات عمل می کنند. که  طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در این زمینه به پیشرفت قابل توجهی رسید و همینطور در پروسه تکاملی فعالیتها,مجموعه به تفکیک بخش ساخت افزار از نرم افزار  و ادامه فعالیت آنها با دو عنوان مشخص ام با یک مدیریت واحد نائل آمد .

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بهپردازان موفق به دریافت و اخذ قرارداد در زمینه طراحی سایت بازاریابی شبکه ای موفق به اخذ پروژه و اجرای آن شده است.

بهترین روش برای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

بهترین راه برای شروع یک شرکت نرم افزاری این است که تحقیقات بازار را انجام دهید و یک ایده نوآورانه محصول بر اساس نیازهای کاربر ایجاد کنید. هر گونه اختراعات و علائم تجاری لازم برای محافظت از محصول خود را دریافت کنید. سپس، یک طرح کسب و کار را که جزئیات بازاریابی، عملیات، و برنامه های مالی را مشخص کنید، ایجاد کنید. آیا توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا از محصول شما استفاده می کنند تا کاربر دوستانه، کارآیی و کارایی آن را آزمایش کند. که طراح سایت بازاریابی شبکه ای امر را با علم روز به خوبی انجام میدهد.

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای تلفیق هنر
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای شهر مجازی
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای فرخنده

توجه داشته باشید تعداد شرکت های طراحی سایتی که توانایی اجرای پروژه های سایت بازاریابی شبکه ای را دارند و نمونه کار اجرایی دارند به تعداد انگشتان دست هم نمیرسد ، لذا شرکت طراحی سایت بازاریابی بهپردازان با داشتن نمونه کار اجرایی در این زمینه پیشرو بوده و امکان اجرای نرم افزار شما را از صفر تا صد در مجموعه خود داراست.
بازاریابی شبکه‌ای یا نتورک مارکتینگ نوعی روش فروش است که در آن کمپانی‌ها محصولات خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می‌رسانند، و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و سود بگیرند. درآمد در بازاریابی شبکه‌ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می‌شود.

نکات مهم در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

برای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای در ابتدا باید نکات زیر را در نظر بگیریم :
– مجوزهای لازم(برای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای مجوزهای لازم را باید از وزارت صنعت و معدن گرفت ).
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای غیر هرمی(در واقع طراحی این سایتها به گونه ای است در یک تجارت پر سود و دارای مجوزهای جمهوری اسلامی ایران وب سایت خودتان را طراحی می کنید)برای طراحی سایت بازاریابی شبکه ای وب سایت شما یک مجموعه فروشگاهی می شود که دارای پلن مجوزدار نت ورک مارکتینگ می باشد .

طراحی پلن مارکتینگ در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

طراحی پلن بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ یکی از اساسی ترین موارد موفقیت در بازاریابی شبکه ای برای شرکت هایی که می خواهند در این تجارت ماندگار باشند و مهم تر اگر جدید آماده اند خیلی خوب مورد استقبال قرار بگیرند و پیشرفت کنند پلن درآمد زایی می باشد .

ویژگی های سایت بازاریابی:
۱- طراحی و تحلیل پلن های اختصاصی از مبتدی تا پیشرفته
۲- قابلیت مشاهده و تحلیل میزان رشد و توسعه فنی
۳- داشتن کارایی بالا در انجام محاسبات با سرعت و دقت بالا
۴- برخورداری از زیر ساخت های مدرن و پیشرفته برای جلوگیری از نفوذ خرابکار ها
۵- مدیریت آسان و سریع اطلاعات بازاریاب ها، مدیران سیستم
۶- سیستم جامع برای تحلیل و بررسی پورسانت ها، تسویه حساب ها
۷- قابلیت گزارش گیری از تراکنش های مالی، سفارشات به صورت ماهانه و سالانه
۸- مدیریت سفارشات و خرید های ثبت شده از سوی کاربران
۹- نمایش درختی و خطی شبکه
۱۰- سیستم فروشگاهی جامع در عین حال ساده برای راحتی کار کاربران
۱۱- سیستم فروشگاهی با فیلتر های مختلف برای محصولات
۱۲- امکان تعریف ویژگی های متعدد برای محصولات مانند رنگ، سایز، برند، وزن و …
۱۳- مدیریت کامل محصولات اعم از ویرایش و حذف آن ها
۱۴- امکان ثبت سفارشات و خرید محصولات به صورت آنلاین و آفلاین
۱۵- گزارش گیری از میزان فروش و سفارشات به صورت نموداری
۱۶- قابلیت اجرا موارد فوق بر روی موبایل

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای