سایت تیره

سایت تیره چگونه وب سایتی است و چرا باید بعضی از قالبهای سایت را تیره کار کرد، اصلا سایت تیره چه کاربردهایی دارد؟ ما در زیر به تفضیل به توضیح این موضوعات می پردازیم :

اغلب وب سایتهای تیره سایتهای هنری و یا وب سایتهایی هستند که موضوعات خاصی دارند امروزه بیشتر وب سایتهای موسیقی ، هنری ، لوازم آرایشی ، رزمی و … همه به رنگهای تیره طراحی می شوند و گرافیک سایت تیره ای دارند زیرا رنگهای تیره بخصوص رنگ مشکی قدرت ویژه و استحکام بخصوصی دارد که دیگر رنگها این قدرت و کشش را ندارند مگر  اینکه انها نیزه تیره به کار روند و مثلا اگر می خواهید از رنگ بنفش استفاده کنید از بنفش تیره استفاده کنید تا قدرت بصری مورد نظرتان را در طراحی قالب سایت برای شما ایجاد کند.

  •  رنگ مشکی برای وب سایت هایی که موضوع یا محتوای هنری دارند بهتر است با رنگهای قرمز یا نارنجی ترکیت شود.
  •   رنگ مشکی یا سایت تیره برای قالبهایی که با خانمه سرو کار دراد مثل مزون یا لوازم آرایشی و بهداشتی بهتر است با رنگهای صورتی یا نفش ترکیب شود.
  • در وب سایتهای رزمی و ورزشی بهتر است بار رنگهای قرمز که هیجان را میرساند ترکیب شود.
  • در وب سایتهای سازمانی و الکتریکی و یا صنعتی بهتر است با ررنگهای زرد ترکیب گردد.
  • در وب سایت های خاص بهتر است از رنگهای مشکی و سفید در کنار هم بهره برد تا گرافیک سایت کاملا حرفه ای و خاص گردد.

تعدادی از نمونه کارهای سایت تیره :

سایت تیره

سایت تیره

قالب سایت تیره

طراحی قالب سایت تیره

پس همیشه توجه داشته باشید که رنگها مفهوم خاص خود را دارند و باید از انها در جای درست استفاده کنید تا اثرگزاری بیشتری روی کاربران و همچنین زیبای گرافیک سایت تان بگذارد و قالب وب سایت را کاملا گیرا و حرفه ای جلوه دهد

سایت تیره

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید