سایتهای گرافیکی | گرافیک سایت | قالب گرافیکی سایت

سایتهای گرافیکی به وب سایتهایی گفته میشود که در صفحه اصلی به طراحی و استفاده از المانهای گرافیکی می پردازند در بیشتر این وب سایتها تمامی اجزای صفحه کاملا گرافیکی طراحی شده است و تصاویر اسلایدر همه به صورت حرفه ای و یا مفهوی ساخته شده اند تا بدون زبان گفتاری مفهوم را به کاربران برسانند در گذشته بیشترسایتها از المانهای و شکلهای مربع یا مستطیل در بیس کلی ساخته میشد و تمامی خطوط و اجزای سایت از خطوط کاملا صاف تشکیل شده بودند اما امروزه می توان در سایتهای گرافیکی از هر خطوط و شکلی استفاده کرد که بیشتر برای مدرن جلوه دادن طرحی گرافیکی می توان از خطوط مورب و شیب دار و همچنین شکلهای مثلث و یا چند ظلعی استفاده نمود تا سایت ظاهر مدرنتر و منحصر به فردی به خود بگیرد .

در گرافیک سایت باید به نوع سلیقه مشتری توجه زیادی داشت زیرا در اخر مشتری باید به وب سایتتان و طرح گرافیکی سایت علاقه نشان بدهد اگر مشتری و یا خودتان از طرح وب سایت راضی نباشید مطمن باشید دیگر کاربران هم راضی نخواهند بود و به وب سایت جذب نخواهند شد بنابراین سعی کنید هم سلیقه مشتری را اجرا کنید و هم از تجربیات خود در زمینه طراحی گرافیکی سایت در قالبهای خود استفاده کنید.

سایتهای گرافیکی به دو دسته تقسیم میشوند :

  • سایتهایی که تماما با وکتورها و خطوط طراحی شده اند حال وکتورهای خطی یا وکتورهای دستی که استفاده از وکتورهای دستی سایت را کاملا ویژه و خاص می کند زیرا این وکتورها کاملا دستی و فقط یکبار تولید میشوند .
  • سایتهای که تماما از تصویر تشکیل شده اندو شما در سایت فقط عکس میبیند با  افکتها و جلوه های ویژه که این وب سایتهای بیشتر برای نمونه کارها یا وب سایتهای عکاسی مناسب هستند.
  • وب سایتهایی که در طراحی گرافیکی آنها هم از وکتورها و هم از تصاویر استفاده می شود اینگونه سایتهای گرافیکی ظاهر بهتری دارند و معمول تر هستند.

سایتهای گرافیکی

سایتهای گرافیکی

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید