تعریف طراحی سایت شرکتی

دنیای تجارت امروز نسبت به گذشته تفاوت‌های بسیاری داشته است تمامی مردم در سرتاسر دنیا زمانی که نیاز به خدمات یا کالایی دارند در اینترنت به دنبال آن میگردند کارشناسان و جامعه شناسان در آینده نزدیک پیش بینی کردند که اگر شرکتی در اینترنت وجود نداشته باشند از رقابت نفس گیر در حوزه فروش آنلاین و تجارت الکترونیک عقب خواهند ماند

تعریف طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی شروع پر قدرت در فضای مجازی

اولین قدم برای حضور در فضای مجازی ساخت سایت شرکتی است زمانی که شرکتی برای کسب و کار خود سایتی را راه اندازی می کند فضای بسیار گسترده‌ای در دنیای دیجیتال را برای کسب و کار خود ایجاد می‌کند ،این فضای جدید باعث می شود تعداد بسیار زیادی از مشتریان را به سمت کسب و کار شما روانه کند.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

در طراحی هر سایت ویژگی ها و موارد خاصی وجود دارد که در اختیار صاحبان سایت و بازدید کنندگان قرار داده می شود :

 1. سیستم کامنت گذاری
 2. ایجاد ایمیل به نام دامنه به صورت  info@yourdomin.com
 3. ایجاد صفحات درباره ما و تماس با ما
 4. نمایش تاریخ شمسی و قمری و میلادی
 5. ایجاد نقشه  site map
 6. ایجاد گالری معمولی تصاویر و مدیریت آسان
 7. جستجو در سایت
 8. امکان تگ گذاری به برچسب گذاری
 9. امکان ایجاد مطلب به تعداد نامحدود
 10. تهیه نسخه چاپی در تمامی صفحات سایت
 11. مدیریت کلی سایت
 12. امکان پشتیبان گیری در سایت
 13. فوتر و هدر ثابت در تمامی صفحات
 14. سایت کاملا ریسپانسیو

نکات بسیار مهم در طراحی سایت شرکتی

 •  استفاده از استانداردهای طراحی سایت : یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت سرعت بارگذاری سایت می باشد زیرا هنگام رتبه بندی در موتور جستجو سرعت بارگذاری سایت تاثیر مستقیمی دارد دسته بندی در سال در طراحی سایت نحوه دسته بندی مطالب و قرار گرفتن منو ها در صفحات بسیار مهم می باشد تا بازدیدکنندگان ساید بتوانند قسمت های مختلف سایت را به راحتی پیدا و دسترسی داشته باشد.
 • طراحی سایت بر اساس اصول سئو : یکی از مهم ترین و ویژه ترین قسمت هایی که شما هنگام طراحی سایت  شرکتی باید به آن توجه داشته باشید سئوی سایت شما می باشد. اگر در ابتدای کار تمامی طراحی ها بر اساس اصول سئو ، بهینه سازی سایت باشد موتورهای جستجو به راحتی می‌توانند مطالب سایت شما را در آینده شناسایی کند و به افراد و بازدید کنندگان نمایش دهند شرکت ماتیسا وب با درنظر گرفتن آخرین الگوریتم های موتورهای جستجو سایت های مورد نظر خود را طراحی و پیاده سازی می کند.
 • طراحی به صورت چند زبانه : یکی از موثر ترین و راحت ترین و ارزان ترین راه های ورود به بازار بین الملل به کارگیری سایت های دو زبانه و یا چند زبانه می باشد شما میتوانید با این امکان در کشورهای هدف خود بازار خوبی داشته باشید.
 •  طراحی ریسپانسیو ( سایت های واکنش گرا) : امروزه با گسترش یافتن تکنولوژی و پیشرفت علم اکثر افراد از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها برای وبگردی و گشت و گذار اینترنتی استفاده می‌کند پس یکی از ملزومات طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو بودن سایت میباشد.

 

سئو سایت شرکتی

زمانی که طراحی سایت به اتمام رسید نوبت  سئوی سایت شرکتی است با حضور در صفحه اول موتورهای جستجو می توانید تمامی مشتریان قدیمی خود را حفظ نماید و در این صورت موتورهای جستجو به صورت رایگان تبلیغ کسب و کار اینترنتی شما را انجام خواهند داد.

کلام آخر

چه شرکت هایی نیازمند به طراحی سایت شرکتی هستند؟

شاید اینگونه  به نظر می‌آید که شرکت های بزرگ نیازمند به طراحی سایت شرکتی هستند ولی در واقعیت این حرف اشتباه است زیرا شرکت های بسیار کوچک وجود دارند که حتی نامش شنیده نشده بود ولی اینترنت باعث شد که با داشتن سایت مناسب به کسب و کار خود رونق بدهند.

طراحی سایت به عنوان شناسنامه و هویت شرکت شما در فضای اینترنت می باشد.

تعریف طراحی سایت شرکتی

× هر سوالی دارید ازمون بپرسید