تصاویر پی اس دی لباس و کیف و کفش

امروزه مردم ترجیح می دهند خریدهای خود را به صورت مجازی و با خرید های اینترنتی انجام دهند ،چراکه در این خریدها هر فرد به جای اتلاف زمان زیاد در جستجوی کالای مورد نظر می تواند همان کالا را به راحتی با سرچ ساده در اینترنت پیدا کند و خریداری نماید .
یکی از کالاهایی که هر شخص در طول سال چندین بار برای خرید آن اقدام می نماید پوشاک است ، طراحی سایت لباس و کیف و کفش راهی برای خرید و فروش لباس می باشدفروشندگان با طراحی این سایت تمام پوشاک خود اعم از لباس و کیف و کفش و هرآنچیزی را که از البسه قصد فروش دارند را درمعرض خریداران قرارداده و به موازات آن خریداران به راحتی البسه و کیف و کفش مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می نمایند .
برخی از فروشندگان اخیر از رسانه های اجتماعی همچون تلگرام واینستاگرام برای فروش محصولات خود استفاده می کنند ، اگرچه تا حدودی برخی در این زمینه موفق بوده اند ،لیکن بسیاری از افراد به خرید از طریق این رسانه ها اعتماد نکرده و ترجیح می دهند از سایتهایی خریداری نمایند که مورد تایید جهت پرداخت وجه است .
لذا با طراحی سایت لباس و کیف و کفش فروشندگان می توانند با اعتبار و جلب اعتماد خریداران به راحتی کالاهای خود را به فروش برسانند و در هر ساعتی از شبانه روز بر خلاف فروشگاه های فیزیکی باز باشند و بفروشند و کسب نقدینگی نمایند .
تصاویر پی اس دی لباس و کیف و کفش

بنابراین در طراحی سایت لباس و کیف و کفش باید نکات بخشهای زیر جهت موفقیت در کسب و کار ایجاد شود :
طراحی سایت لباس و کیف و کفش می بایست دارای گرافیک بالا و سرعت بالا باشد .
– بخشی طراحی شود که ضمن معرفی فروشگاه شما از موفقیت هایی که در این زمینه کسب کرده اید در سایت معرفی نماید .
– بخشی جهت معرفی تک تک محصولات با ارائه قیمت آنان و ویژگی های بارز آن با قابلیت فیلتر براساس قیمت و رنگ و برند و …
– امکان نظر دهی برای محصولات ایجاد شود
– امکان خرید و پرداخت آنلاین و تعیین روش دریافت کالا
– امکان مقایسه محصولات با یکدیگر
– در صورت وجود نمایندگی در شهرستانها اطلاعات آنان نیز در سایت درج شود
– ارائه اطلاعات تماس
– ایجاد تور مجازی از فروشگاه

تصاویر پی اس دی لباس و کیف و کفش