نکاتی در موردطراحی قالب psd

طراحی قالب psd

طراحی psd قالب سایت ، همان طرح اولیه ای گرافیکی می باشد  که برای یک سایت در محیط فتوشاپ طراحی میشود  طرحی است پیشفرض و طراحی شده در محیط فتوشاپ برای کمک به کدنویس که بفهمد طرح کلی سایت به چه صورت بوده و آن را برش داده و از روی آن الگو برداری کند و تمام زیبایی یک سایت را طراح گرافیست ( کسی که PSD طراحی میکند ) تعیین میکند .گرافیک سایت مهمترین عامل پیشرفت یک وبسایت می باشد . گرافیک زیبا و منحصر به فرد بودن سایت برای کاربران از یک سو و کد نویسی استاندارد از سویی دیگر برای موتورهای جستجو از رکن های موفقیت یک وبسایت به شمار می آیند.

 

اولین قدم برای طراحی یک وب سایت، طراحی قالب psd مناسب با سلیقه و نیازهای شما و استانداردهای جهانی در طراحی یک وب سایت موفق خواهد بود.

طراحی psdمهم ترین بخش طراحی وب سایت در زمینه ظاهر سایت دانست. وباید دارای ویژگی های مختلفی باشد تا برای یک متخصص طراحی وب سایت مناسب و قابل فهم باشد.

طبقه بندی منظم بخش های سایت، قراردادن توضیحات، نام گذاری مناسب، طراحی وضعیت های مختلف المان های سایت و همچنین طراحی لایه باز جهت ویرایش ساده از ویژگی های مهم در طراحی قالب سایت می باشد.

پیشنهاد بعدی  خدمات قالب وردپرس

در طراحی قالب علاوه بر دانش گرافیک، درک از ساختارهای مناسب یک سایت، درک درست از نیازهای یک سایت با توجه به زمینه فعالیت و طراحی مناسب با سطح کاری مشتری از موارد مهم در طراحی قالب های psd می باشد. طراحی قالب بر اساس گریدهای استاندارد می تواند نمایش تصاویر و متن های ضروری شما را برای بازدید کننده تضمین نماید.

 

طراحی اختصاصی طرح سایت

تمامی طرح های زده شده با توجه به امکانات مورد نیاز وب سایت مورد نظر ، رنگ سازمانی سایت ، آخرین تکنولوژی و طرح های مدرن پیاده میشود مانند نوع طراحی فلت و … . تمامی طرح ها به صورت اختصاصی انجام شده و بعد از پایان جهت بازبینی برای کارفرما ارسال شده و در صورت لزوم طرح ویرایش میگردد .

طراحی لایه باز

تمامی جزئیات طراحی شده در psd ها به صورت لایه باز بوده تا امکان تغییر و ویرایش جزئیات به سادگی توسط یک طراح در هر بازه زمانی در آینده امکان پذیر باشد از دیگر مزایای لایه باز بودن امکان افزودن امکانات جدید با توجه به ظاهر وب سایت شما می باشد.

طراحی طیف های رنگی

با توجه به روش طراحی لایه باز امکان طراحی انواع رنگ بندی های مختلف برای وب سایت شما امکان پذیر است بدین صورت که ونون می تواند سایت شما را در دهها رنگ مختلف طراحی و برای شما ارسال نماید طراحی رنگ های مختلف و قرار دادن در بازه های زمانی مختلف بر روی وب سایت شما می تواند بازدید کنندگان شما را از یکنواخت بودن سایت و خروج احتمالی آن بسیار کاهش دهد.

طراحی psd قالب