logo
امید نمونه کار گرافیکی سایت گرافیک سایت خلاقیت

ساختار طراحی سایت

ساختار طراحی سایت

زمانی که سیستم های مدیریت محتوای موجود در بازار نیاز شما را برآورده نمی سازند بهترین راه حل طراحی سایت اختصاصی است و مهمترین ویژگی یک سایت که باعث موفقیت آن خواهد شد طراحی سایت با استفاده از اصول سئو و بهینه سازی سایت است. در واقع همواره باید این نکته را در نظر گرفت که طراحی سایت یک کار پروژه ای محسوب می شود و قطعا استفاده از بسته های نرم افزاری همه منظوره نمی تواند تمام نیازهای شما را برآورده سازد.

طراحی اختصاصی چیست؟

طراحی اختصاصی در واقع روشی از طراحی سایت است که در آن از اسکریپت آماده و کدباز استفاده نمی شود و طراحی سایت بر اساس نیازها و خواسته های مشتری انجام می شود. در صورتی که طراح سایت به مفاهیمی مثل کدنویسی، گرافیک، سئو و بهینه سازی سایت، امنیت و نرخ تبدیل مسلط باشد قطعا طراحی اختصاصی می توانید مزایای بسیار زیادی نسبت به نرم افزارهای آماده داشته باشد که برخی از آنها عبارتند از:

  • سرعت بیشتر لود شدن صفحات
  • طراحی دقیقا بر اساس نیازهای مشتری
  • امنیت بالاتر
  • رتبه های بهتر در گوگل و سایر موتورهای جستجو
  • قابلیت توسعه و گسترش در آینده با هزینه کمتر
  • طراحی سایت دقیقا منطبق با نیازهای شما و مخاطبین وب سایت

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که در دنیای رقابتی امروز صرفا داشتن یک سایت اینترنتی برای شما مزیتی ایجاد نمی کند بلکه وب سایتی برای شما مفید خواهد بود که بتواند ترافیک قابل توجهی را به سمت شرکت شما هدایت کرده و این ترافیک را بتواند به خریدار محصولات شما تبدیل کند. بنابراین توجه ویژه به نیازهای مخاطب، امنیت بالا و بهینه سازی بودن سایت برای موتورهای جستجو اهمیت بسیار بالایی دارند که در دنیای رقابتی امروز می تواند برتری و تفاوت شما نسبت به رقبا را تضمین نماید.

 

استفاده از اسکریپت های آماده تنها در مواردی توصیه می شود که شما به دنبال یک راهکار ارزان قیمت و طراحی سایت صرفا با هدف ایجاد وب سایت هستند (که البته در این زمینه نیز شرکت ما راهکار مناسبتری را نسبت به استفاده از نرم افزارهای آماده ارائه کرده است) و برطرف کردن نیازهای مخاطب و همچنین ایجاد فروش و بازاریابی اینترنتی برای شما اهمیتی ندارد. بنابراین اگر به دنبال گسترش کسب و کار خود در اینترنت هستید و اینترنت را به عنوان یک بازار مناسب برای فروش و بازاریابی محصولات یا خدمات خود می بینید بهتر است به سراغ طراحی اختصاصی بروید.

طراحی سایت تنها به دنبال ایجاد یک سایت برای مشتریان خود نیست، بلکه ما با هدف گسترش بازار و رونق فروش و موفقیت مشتریانمان کار میکنیم و همواره به دنبال ایجاد ارزش های جدید نزد مشتریان خود هستیم و در این راه به جایی رسیده ایم که مشتریان خود را از مرحله رضایت به مرحله شعف رسانده ایم. شما نیز می توانید به جمع مشتریان شگفت زده ما بپیوندید و از بازار رو به رشد و هدفمند اینترنت بهره لازم را ببرید. قطعا انتخاب صحیح در زمینه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی می تواند کمک بسیار زیادی به شما در این زمینه بکند.

ساختار طراحی سایت