logo
گرافیک سایت نمونه کار گرافیکی سایت گرافسیت سایت

psd سایت شرکتی

psd سایت شرکتی

psd سایت

psd سایت شرکتی طراحی شده با نرم افزارهای گرافیکی برای استفاده در طراحی سایت ، چرا با ید از psd سایت شرکتی استفاده کنید یا اینکه چرا باید برای یک سایت فایل psd و یا قالب گرافیکی طراحی کنیم؟ برای طراحی یک وب سایت می توان از قالبهای اماده سایت استفاده کردو با کمی تغییرات آنها را به سایت مورد نظر خود تبدیل نمود اما تمامی قالبهای اماده مشکلاتی را نیز به همراه دارند که وقتی که صرف حل کردن این مشکلات میشود یا فارسی سازی انها میشود از زمان طراحی یک فایل psd بیشتر است.

اگر برای یک وب سایت psd طراحی کنیم می توانیم برای شرکت مورد نظر برند سازی کنیم یعنی طوری کار کنیم که تمامی اوراق اداری و حتی رنگهای ان شرکت از هارمونی تبعیت کنند و کاربران با مشاهده وب سایت و یا بنر ان شرکت در یک بزرگراه سریع به موضوع کاری ان شرکت پی ببرند و سریعتر خرید انجام دهند و باعث درامد زایی ان شخص یا شرکت گردند.

ده نکته در مورد طراحی psd سایت شرکتی که باید رعایت شود :

1. حتما با مشتری خود یک جلسه آشنایی و معارفه بگذارید زیرا معمولا شرکتهای کارهای مختلفی انجام میدهند و سلیقه های مختلفی در یک طرح تاثیر گذار است. سعی کنید به شرکت مربوطه بروید و از نحوه کاری و نوع دیسپلین شرکت با خبر شوید.
2. تشخیص بدهید ریس در شرکت کیست و چه کسی نظر نهای را در مورد طرح به شما میدهد.
3.به رنگهای سازمانی شرکت توجه کنید.
4.حتما کارت ویزیت یا کاتالوگ شرکت را مشاهد کنید.
5.ازتصاویر خود سازمان یا شرکت مربوطه در طراحی خود استفاده کنید.
6.دقیق توجه کنید که می خواهند چه چیزهایی در صفحه اول باشد.
7.حتما سایتهای رغبای انها را مشاهده کنید.
8.همیشه پروژه های شرکت یا سازمان را در طرح اولیه قرار دهید.
9. سعی کنید سایت بسته به نظر مشتری اسکرول نخورد(البته بعضی از شرکتهای می خواهند سایت شرکتیشان بیشتر شبیه سایته خبری باشد) .
10.سعی کنید همیشه به نظر مشتری خود اهمیت دهید هر چند اشتباه می گوید.

psd سایت شرکتی