اسلایدر عاشورا اسلایدر کرونا نمونه کار گرافیکی سایت گرافیک سایت

گرافیک در طراحی وب سایت

طراحی گرافیک سایت

در طراحی وب سایت می توان قسمت گرافیکیطراحی وب سایت را به دست طراحان گرافیست حرفه ای سپرد ، البته باید بین طراح وب سایت و طراح قالب وب سایت و گرافیست تعامل خوب و کاملی برقرار نمود تا بتوانیم طراحی وب سایت کامل و زیبایی داشته باشیم.
یک طراح گرافیست باید با چیدمان صفحه های طراحی وب سایت آشنایی داشته باشد تا بتواند قالب خوب و بهینه ایی برای طراحی وب سایت اماده نمایند.
ابزار هایی که یک گرافیست و یک طراح وب سایتباید با آنها برای طراحی وب سایت آشنایی داشته باشد، دو نرم افزار مهم می باشد، یکی فوتوشاپ و دیگری کرل.
یک طراح وب سایت با آشنایی در حد متوسط با این نرم افزار ها و آشنایی با پسوند های عکس های، مخصوصا پسوند گیف ( GIF ) ، می تواند مراحل طراحی گرافیکی سایت خود را جلو ببرد.
البته مهم تر از این مسائل آشنایی با چیدمان مناسب و قرار دادن مطالب در قسمت های مختلف صفحه می باشد.
گرافیک وب، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر تصویری در سایت، نوع و سایز قلم ها، رنگ قلم ها، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این دست را شامل میشود. برخی هم گرافیک وب را منحصر به طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی در سایت می دانند که از نظر ما این ها بخش ناچیزی از گرافیک وب است و در دل آن جای دارد.
امروزه داشتن یک سایت مانند تلفن، فکس و سیستم پیامگیر تلفن برای کسب و کار لازم است. وجود طراحی وب سایت باعث برقراری ارتباط بهتر می شود و از طریق طراحی وب سایت می توانند خدمات و محصولات خود را به بازدیدکننده ها و مشتریان عرضه کنند.
تعریفی برای طراحی قالب سایت گفته می شود که منظور از آن همان گرافیک سایت که متشکل از طراحی حروف ، طراحی قالب گرافیکی سایت، تصویرسازی، عکاسی و چاپ است، هدف از طراحی گرافیک وب سایت ارائه اطلاعات یا آموزش به صورت دیداری و بصری در وب سایت است.
در طراحی وب سایت افزایش دادن ترافیک سایت، فاکتور اساسی و مهمی در موفقیت یک طراحی وب سایت به شمار می آید و این موضوع زمانی عملی می شود که وب سایت شما به خوبی و زیبایی طراحی شده باشد.
مراحل طراحی گرافیکی سایت:

-طراحی لوگوی سایت شما
-طراحی مناسب گرافیکی شعارهای تبلیغاتی مورد نظرتان
-طراحی بنر تبلیغات وب سایت شما را دارد
طراحی کلی رابط گرافیکی پروژه
ساختار بندی سایت از نظر طرح و رنگ
طراحی وب سایت حرفه ای اگر هم تراز و مرتب باشد ناخود آگاه چشمان مخاطبین و کاربران و خوانندگان مطالب سایت را به طرف محتوای وب سایت راهنمایی و هدایت می کند.
اگر طراحی  سایت گرافیکی درست و مناسب نداشته باشد عملا به نتیجه ای که مدنظرتان است نخواهید رسید .

گرافیک در طراحی وب سایت