اسلایدر عاشورا اسلایدر کرونا نمونه کار گرافیکی سایت گرافیک سایت

طراحی psd قالب

طراحی psd قالب سایت ، همان طرح اولیه ای گرافیکی می باشد  که برای یک سایت در محیط فتوشاپ طراحی میشود  طرحی است پیشفرض و طراحی شده در محیط فتوشاپ برای کمک به کدنویس که بفهمد طرح کلی سایت به چه صورت بوده و آن را برش داده و از روی آن الگو برداری کند و تمام زیبایی یک سایت را طراح گرافیست ( کسی که PSD طراحی میکند ) تعیین میکند .گرافیک سایت مهمترین عامل پیشرفت یک وبسایت می باشد . گرافیک زیبا و منحصر به فرد بودن سایت برای کاربران از یک سو و کد نویسی استاندارد از سویی دیگر برای موتورهای جستجو از رکن های موفقیت یک وبسایت به شمار می آیند.

 

طراحی psd قالب

اولین قدم برای طراحی یک وب سایت، طراحی قالب psd مناسب با سلیقه و نیازهای شما و استانداردهای جهانی در طراحی یک وب سایت موفق خواهد بود. طراحی psd را می توان مهم ترین بخش طراحی وب سایت در زمینه ظاهر سایت دانست. اما طراحی psd باید دارای ویژگی های مختلفی باشد تا برای یک متخصص طراحی وب سایت جهت تبدیل به html/css مناسب و قابل فهم باشد. طبقه بندی منظم بخش های سایت، قراردادن توضیحات، نام گذاری مناسب، طراحی وضعیت های مختلف المان های سایت و همچنین طراحی لایه باز جهت ویرایش ساده از ویژگی های مهم در طراحی قالب سایت می باشد.

یک طراح گرافیک مسلط به برنامه فتوشاپ صرفا نمی تواند طراحی یک سایت را انجام دهد، در طراحی قالب علاوه بر دانش گرافیک، درک از ساختارهای مناسب یک سایت، درک درست از نیازهای یک سایت با توجه به زمینه فعالیت و طراحی مناسب با سطح کاری مشتری از موارد مهم در طراحی قالب های psd می باشد. طراحی قالب بر اساس گریدهای استاندارد می تواند نمایش تصاویر و متن های ضروری شما را برای بازدید کننده تضمین نماید.

طراحی اختصاصی طرح سایت

تمامی طرح های زده شده با توجه به امکانات مورد نیاز وب سایت مورد نظر ، رنگ سازمانی سایت ، آخرین تکنولوژی و طرح های مدرن پیاده میشود مانند نوع طراحی فلت و … . تمامی طرح ها به صورت اختصاصی انجام شده و بعد از پایان جهت بازبینی برای کارفرما ارسال شده و در صورت لزوم طرح ویرایش میگردد .

طراحی لایه باز

تمامی جزئیات طراحی شده در psd ها به صورت لایه باز بوده تا امکان تغییر و ویرایش جزئیات به سادگی توسط یک طراح در هر بازه زمانی در آینده امکان پذیر باشد از دیگر مزایای لایه باز بودن امکان افزودن امکانات جدید با توجه به ظاهر وب سایت شما می باشد.

طراحی طیف های رنگی

با توجه به روش طراحی لایه باز امکان طراحی انواع رنگ بندی های مختلف برای وب سایت شما امکان پذیر است بدین صورت که ونون می تواند سایت شما را در دهها رنگ مختلف طراحی و برای شما ارسال نماید طراحی رنگ های مختلف و قرار دادن در بازه های زمانی مختلف بر روی وب سایت می تواند بازدید کنندگان شما را از یکنواخت بودن سایت و خروج احتمالی آن بسیار کاهش دهد.

طراحی psd قالب

 

این مـــــطالب را حتمــــــا بخــوانید ( برای مشاهده مطلب لطفا روی آن کلیک کنید) :