اسلایدر کریسمس اسلایدر کرونا نمونه کار گرافیکی سایت اسلایدر سایت محدودیت

طراحی سات صنایع دستی

طراحی سات صنایع دستی
طراحی وبسایت فروشگاهی صنایع دستی در دسترس ترین راه برای ایجاد کانال دسترسی آسان و بدون دردسر برای همه افراد به صنایع دستی شهرهای این کشور است .

خوشبختانه این مسئله همین جا ختم نمی شود و تازه شروع ماجرا اینجاست که این ضرب شصت مردمان این مرز و بوم ، نه فقط داخل مرز ها بلکه در خارج از مرز ها نیز سر و صدایی بر پا کرده به طوری که می توان ادعا کرد هنر ایرانیان جلب توجه برون مرزی نیز داشته و پیاده سازی وبسایت فروشگاهی صنایع دستی ، طرفدار خارجی نیز خواهد داشت .

 

 

قابلیت هایی که یک وبسایت صنایع دستی نیاز دارد :

هرچند اولین هدف یک وبسایت صنایع دستی اشتراک هنر و ظرافت روح ایرانیان است ، اما ایرانیان مایلند هنر خود به جای جای جهان و اقصی نقاط کشور خود ارسال کنند . دستیابی به این مقصود نیاز به یک وبسایت همه فن حریف . شرایط و امکاناتی به شرح زیر دارد :

معرفی فروشگاه یا کارگاه حقیقی در سایت صنایع دستی

هرچند راه اندازی یک وبسایت صنایع دستی ، ایجاد هویت مجازی محسوب می شود اما نقش عمیقی در معرفی فروشگاه های حقیقی صنایع دستی در شهر های مختلف دارند . به زبان ساده ، می توان از طراحی سایت صنایع دستی برای معرفی واحد های فروشگاهی معتبر در زمینه فروش سوغات و صنایع دستی استفاده نمود تا دغدغه مراجعات حضوری برخی مسافران به شهر های مختلف و پیدا کردن یک فروشگاه معتبر نیز به واسطه چنین وبسایتی حل شود

 

 

استفاده از نقشه گوگل در طراحی سایت صنایع دستی

نمی توان منکر تنبلی و راحت طلبی مخاطبان این عصر ماشینی شد ؛ یکی از معیار های مخاطبان امروزه دستیابی سریع و بدون دردسر به نتیجه مورد نظر است . در این مسیر ، تجهیز آدرس هاس وبسایت به گوگل مپ به صورت چشمگیری باعث جلب نظر مثبت آنها شده و وبسایت شما در ذهنشان یک “همراه قابل اعتماد” متصور می گردد . هرگز در طراحی سایت خود این قابلیت ویژه را دست کم نگیرید.

درج تصاویر از محیط کارگاه یا فروشگاه

مخاطبان در دنیای مجازی ، عموما ارتباط موثر و گیراتری با تصاویر برقرار می کنند تا با متن ها و نوشته ها . به همین جهت درج تصاویر فروشگاه های نام برده در پاراگراف قبل احساس مثبتی در بیننده ایجاد می کند .
البته از جنبه اقتصادی آن نیز نمی توان چشم پوشی کرد .

طراحی سات صنایع دستی